Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  
Přítelkyně.cz: Zdraví

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Zdraví

Máte nemocné srdce? Choďte na houby a jezte je!

Fyzická nečinnost je hlavním rizikovým faktorem pro rozvoj srdečních onemocnění. Pravidelné cvičení zvyšuje vaši fitness úroveň, a hraje tak primární i sekundární roli v prevenci kardiovaskulárních onemocnění. Dokonce mírně intenzivní fyzická aktivita, jako je svěží chůze, je vašemu srdci prospěšná.

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

Zácpa může pořádně znepříjemnit život

Zácpa, nadýmání, bolesti břicha, křeče. Nejraději bychom se neviděli a mezi lidi se nám už vůbec nechce. Netřeba ale zoufat. Především je důležité zjistit příčinu zácpy a pak najít to nejvhodnější řešení. Ne vždy musí být až tak složité.

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

Rýma - léčená týden, neléčená sedm dní

Rýma, banální onemocnění, které přesto dokáže pořádně znepříjemňovat život. Jedná se o infekční onemocnění nosní sliznice, v začátku je nejčastěji způsobena viry. Ty se dostávají z okolního prostředí kapénkovou nákazou na sliznici během dýchání.

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

Podzimní virózy pošlete k ledu

Dny se zkracují, stmívá se čím dál dřív, někdy prší v jednom kuse – tak přesně takhle vypadá ten ponurý, smutný a ne zrovna oblíbený podzim. S tím bohužel také souvisí nepříjemný bonus v podobě nachlazení, rýmy nebo bolesti v krku, která nám někdy brání až polykat.

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

S dětmi na horách: Co by v lékárničce nemělo chybět

Chystáte se s dětmi na hory? Lyžování, sáňkování a další zimní sporty jsou velkou zábavou, pro jistotu však mějme v cestovní lékárničce připravený lék pro případy malých „nehod“. Úlevu od nečekané bolesti spojené s podvrknutým kotníkem nebo zhmožděným svalem, horečky či nachlazení poskytne dětem například Nurofen – řada pro děti.

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

Desatero zásad, jak se vyhnout chřipce

Příznaky chřipky na sobě někdy pocítil snad každý: horečka, bolesti hlavy a svalů a celková slabost. Není divu, chřipka neboli influenza postihuje zejména v podzimním období značnou část populace. „Nepleťte si však chřipku s nachlazením, tu opravdovou zkrátka nepřechodíte, udeří bez varování a počátečních příznaků a skolí vás znenadání tak,

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

Zlom ve výživě: snížení energetického příjmu snižuje riziko rakoviny

Že přejídání vede ke zdravotním problémům, to je dnes jasné asi většině z nás. Co je ale pravdy na tradované informaci, že hladovění brání vzniku rakoviny? A jak je to s hladověním a stárnutím? Hlad může mít zřejmě až léčivé účinky; a právě o tom si můžete přečíst více v dnešním příspěvku.

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

Má váš partner depresi? Zjistěte to!

Deprese je potenciálně nebezpečné onemocnění, které dokáže znepříjemnit život na dlouhou dobu a někdy i ohrožuje na životě – to když se přidají myšlenky na sebevraždu, či dokonce pokus o ni. Člověk stižený depresí přitom často na své onemocnění nemá náhled nebo nemá v rámci nemoci sílu a chuť se léčit. Proto je velmi důležitá pomoc okolí, zejména toho nejbližšího.

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

Pár tipů, jak na bradavice

Bradavice
I když bradavice většinou nevypadají hezky, jsou obvykle neškodné. Tyto malé výrůstky jsou tvořeny okrsky kůže, která vyrostla rychleji než zdravá tkáň kolem ní a ztvrdla v důsledku virové infekce. Aby se mohly viry množit, musí se dostat do tělesných buněk hostitele. Proto bradavicemi trpí nejčastěji lidé, kteří mají oslabený imunitní systém.

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

Obezita u mladých škodí více srdci mužů než dívek

Kilogramy tuku, které na sebe „nabalují“ náctiletí lidé, je dnes významným problémem, a to především v západních zemích. Ukazuje se, že srdci škodí už v době, kdy dotyčný ještě nepociťuje žádné příznaky onemocnění a krevní tlak je zatím normální.

Zobrazit celý článek
 
275 článků (28 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek