Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  
Přítelkyně.cz: Diety

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Diety

V zajetí kilogramů aneb jak na kila skutečně vyzrát?

Asi to znáte, již několikrát jste chtěli zhubnout  avšak místo toho, aby se vám to podařilo, jste po několika dnech či týdnech měli vše zase zpátky. Myslím, že bych již po přečtení několika knih o hubnutí a zdravé životosprávě mohla začít radit ostatním, co a jak mají dělat. Školou hubnutí jsem prošla již tolikrát, avšak vždycky jsem propadla!

Zobrazit celý článek
 
Diety

Pomoc! Potřebuji přibrat!

Nyní trochu z opačné strany břehu. Ač se vám to zdá nemožné, tak jsou lidé, kteří by za kila navíc dali nevím co. Tak jak je pro někoho nemožné zhubnout, tak pro jiné může být nemožné přibrat. Tito lidé to mají těžké i z toho důvodu, že všude narazíte na rady, jak hubnout, ale články o tom, jak přibrat, jsou velice vzácné.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Když jsme zhubly my, zhubnete i vy !!
India Knightová a Neris Thomasová

Jak jsme společně shodily 65 kilo

Tato kniha je o tom, jak dvě kamarádky dokázaly zhubnout. - A vy? Vy to klidně zvládnete taky! Není to dieta, kterou by napsala nějaká vyhublá slečinka, co nikdy neměla víc jak 3 kila nadváhy. Ani ji nenapsal tlustý doktor středního věku. Je to opravdová dieta pro opravdové lidi. A upravená.

Zobrazit celý článek
 
Diety
Praktické tipy pro příjemnější hubnutí

Abyste na cestě ke své své osobní vysněné váze netrpěly stresem a frustrací, připravili jsme pro vás několik tipů, které podpoří vaší motivaci a pomohou vám při změně životosprávy, která šetří na tuku a cukru.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Obézním liposukce spíše nepomůže, zkuste to jinak!

Jste obézní a přemýšlíte o různých možnostech, jak své tělo vylepšit? Pak byste měla vědět, že odsátí tuku z břicha, boků nebo stehen, nepomůže obézním lidem zhubnout. Zkrátka vždy platí jedno zlaté pravidlo, na které ovšem nemá moc lidí trpělivost: pohyb a změna jídelníčku.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Inspirujte se „dietami“ Češek

Možná jste už několikrát obdivovala těla zahraničních hereček a následně jste ve společenských časopisech četla, jak si jaká z nich své tělo udržuje. Inspirace asi nic moc, tak se pojďte zkusit inspirovat tím, jak hubnou české známé osobnosti. Postavu jim pomáhá vytvarovat hlavně nervy a stres.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Zdravé mlsání s příchutí jablka a skořice

Kdo by rád nezavzpomínal na návštěvy u babičky a vůni a chuť jejího báječného závinu? Že jsou ty časy dávno pryč? Ochutnejte Raciolky jablko a skořice a vraťte se do té sladké atmosféry pohody a klidu. Ale ve zdravém stylu!

Zobrazit celý článek
 
Diety
Jak si postavy udržují ženy, které obdivujete?

Závidíte světovým ženám jejich postavy. Věřte ale, že nejde jen o dietu, která zrovna zabrala, ale také o to, jak si takovou postavu udržet. A na to má každá jiný recept. Nyní vám jich ale pár prozradíme. Je po třech porodech a má tělo, pro které by jiné ženy udělaly cokoliv. Řeč je o Victorii Beckhamové.
Zobrazit celý článek
 
Diety
Stres vede k obezitě, zastavte ho!

Dieta a hubnutí, pokud jste se k tomuto kroku odhodlala, by mělo probíhat v klidu. Jenže jak se to dá asi zařídit, když žijeme ve stresu? Jakou roli hraje vlastně stres při naší snaze zhubnout? Stres je dědictví už po našich prapředcích lovcích mamutů.
Zobrazit celý článek
 
Diety

Abyste si nemusela dávat předsevzetí zhubnout

Hodláte si zase letos dávat jako novoroční předsevzetí zhubnout? Pokud ano, tak určitě nebudete jediná, první ani poslední.
Téměř každý druhý Čech trpí nadváhou, 80 % obézních drží nějaké diety. Toho samozřejmě využívají podnikatelé s obchodem na hubnutí.

Zobrazit celý článek
 
162 článků (17 stránek, 10 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek