Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  
Přítelkyně.cz: Diety

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Diety

Co to znamená být tlustý?

Už několikrát jsme použili pojmy tlustý, s nadměrnou hmotností nebo nadváha, aniž bychom věděli, jak jim rozumět, co si pod nimi představit.
Znamená to například pro ženy, které nosí oděvní velikost 46 a větší, že jsou tlusté? Má muž s hmotností přes 100 kilogramů nadváhu?

Zobrazit celý článek
 
Diety

Glykemický index - co jste možná nevěděli

Všechny potraviny obsahují výživné látky: makronutrienty – sacharidy, bílkoviny a tuky – a mikronutrienty jako vitamíny, minerály a stopové prvky. Procentuální zastoupení se u jednotlivých potravin liší.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Zhubněte zdravě!

Nejzdravější způsob, jak zhubnout, není ani v drastických dietách, ani v přehnaném cvičení. Naše tělo má rádo pomalé změny v jídle i pohybu. Člověk, který roky nesportoval, se prostě nemůže ze dne na den vrhnout do běhání maratonu. Může se zranit nebo rychle ztratit motivaci. Totéž platí i pro lidi, kteří začnou s hladovkami. Většina redukčních diet totiž může vyústit až k podvýživě.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Jaká strava je vhodná pro dlouhodobou redukci nadváhy  - a po ní ?

V počátečních fázích redukce nadváhy máte ideální možnost rozhodnout se, jaký výživový styl budete dodržovat po ukončení procesu snižování tělesné hmotnosti. Nabízí se následující možnosti:

Zobrazit celý článek
 
Diety

V zajetí kilogramů: Příběhy čtenářů.

Čtenářka  Anna nám poslala svůj návod jak řeší své kilogramové zajetí:
"Zdravím Vás, já mám taky problém se zbavováním přebytečných kil, za která si můžu vlastně sama. Je mi 52 let a je to vážně problém se naučit jíst tak abych se zbytečně nepřecpávala, vědomí, že si něco nemůžu dopřát je hrozné.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Inzulin: račte do pasti!

Hlavní roli v procesu přibírání a snižování hmotnosti hraje inzulin. Řídí zpracování tuků i jejich ukládání a má tak přímý vliv na to, jestli bude naše hmotnost klesat, nebo naopak stoupat. Je možné, že jste dosud pojem inzulin spojovali pouze s problémem diabetu.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Tři jídla denně, nebo raději více menších porcí?

Menší jídla v průběhu celého dne mají tu výhodu, že přecházejí záchvatům vlčího hladu. Proto se doporučuje 5 jídel denně. Existuje však hodně lidí, kteří když už jednou začnou jíst, jenom těžko dokážou přesně. Pak vzniká pětkrát denně problém, jak včas říci ne.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Dieta - méně tuku více zeleniny. Jak na to?

Skutečností je, že nadváha souvisí s příliš velkou zásobou tuku. Ne jeden gram tuku připadá asi 9 kalorií - což je dvakrát tolik než na obě další živiny, bílkoviny a uhlohydráty. Naše tělo může do svých zásob ukládat tuk téměř neomezeně a vytrvale.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Hubnutí - žádná noční můra

Přelom roku není z pohledu zdravého životního stylu vůbec jednoduché období. Kdo z nás dokáže odolat všude číhajícím nástrahám vánoční kuchyně, svodům nazdobeného cukroví a silvestrovských jednohubek a chlebíčků?

Zobrazit celý článek
 
Diety

V zajetí kilogramů 2. část. A to se mi zdálo, že nic nejím...

Abych navázala na předešlý týden. Jak jsem slíbila, zapisovala jsem si poctivě vše co jsem snědla a pokud to nebyla čistá voda nebo čaj bez cukru, tak i vypila. Dnes ráno jsem to hodnotila a bylo mi to až trapné, že  to  mám vystavit. Každopádně jsem to slíbila a budu tak pokračovat i nadále.

Zobrazit celý článek
 
162 článků (17 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek