Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  
Přítelkyně.cz: Diety

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Diety

Hubnutí neznamená hladovět

Při hubnutí je v první řadě nutné zajistit adekvátní příjem energie – takový, který bude nižší než energetický výdej. Naše tělo vydá určité množství energie na udržení základních životních funkcí. Tato část výdeje se nazývá bazální metabolismus.

Zobrazit celý článek
 
Diety

10 mýtů o tloustnutí

Kdo z nás by nechtěl mít ideální postavu? Bohužel ne všichni vypadáme jako modelky a modelové z přehlídkových mol. Na podzim a zvláště pak v zimě o Vánocích si můžeme dopřát nějakou tu pochoutku navíc – možná právě s vědomím toho, že se nebudeme odhalovat do plavek.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Dodejte si energii a zhubněte!

Energie je pro život naprosto nepostradatelná. Příjem energie je životně důležitý právě proto, že v těle probíhá mnoho procesů, kvůli kterým přijatou energii zase musíme vydávat. Jen tzv. bazální výdej energie, tedy ten výdej energie, který není závislý na naší vůli, např. činnost srdce, zažívání nebo také mrknutí oka, představuje 70% celkového denního energetického výdeje.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Čím hubnou ženy

Stravovací zvyklosti žen ze střední Evropy nemusí vzbuzovat paniku. Konzumují totiž dostatečně ovoce a zeleniny a zároveň zřetelně méně masa než muži. Také spotřeba alkoholu leží v hranicích normálu, pijí dostatečně zdravých čajů. Zelené čaje a čaje roibos chutnají především ženám.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Hubnutí pomocí „magie hormonů“

Všichni živočichové a všechny rostliny se řídí přirozeným rytmem aktivity (výkonná fáze) a spánku (regenerační fáze). Ve výkonné fázi během dne potřebuje člověk metabolicky lehce využitelné sacharidy. Naproti tomu ve spánku a také při vytrvalostním pohybu využívá převážně tuk z tukových zásob.

Zobrazit celý článek
 
Diety
Dietní plněné paprikové lusky zeleninou a mletým masem

Potřebujeme pro 4 osoby:
4 papriky, 160g rajčat, 160g cukety, 2 středně velké mrkve, 100g cibule, 200g mletého masa (100g vepřového, 100g hovězího), 100g eidamu (30%), pepř, sůl, tymián, rozmarýn, oregano.
Zobrazit celý článek
 
Diety

IN je snídat zdravě! Ale co?

Dopřejte si zdravé ráno a celý den pak buďte naplněni energií. Vydatná snídaně by měla být součástí zdravého životního stylu, ale současný trend stále rychlejšího světa způsobuje, že snídat zapomínáme nebo nestíháme.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Několik rad pro výběr tradičních surovin čínské kuchyně

V současné době lze již bez velkých potíží koupit ve specializovaných prodejnách typické ingredience nutné pro přípravu receptů čínské kuchyně. Ostatní suroviny, například kvalitní sóju a sójovou omáčku, neodmyslitelnou rýži i rýžové těstoviny, je možné koupit po pečlivém výběru také v běžné obchodní síti.

Zobrazit celý článek
 
Diety

Nový návod Igora Bukovského na přežití: Hubněte bez blbnutí!

Nesnídáte, a přesto vás škrtí pásek? Máte za sebou několik bleskových diet, ale co platno - plavky se asi nějak srazily...
Cítit se šťastně, žít zdravě, mít rád své tělo, tělo pružné, pohyblivé, a tudíž krásné, kdo by si to nepřál!

Zobrazit celý článek
 
Diety

Hubnutí ve spánku

Naše motto: Chovejte se jako medvědi! Dostatek zotavujícího spánku je základem toho, že i vaše odpovídající hormony budou v noci aktivní a tukové polštářky budou pomalu mizet. Dosud jste získali spoustu informací o tom, jakým způsobem pracuje metabolismus, jaké hormonální pochody pracují v těle ve dne, jaké v noci, jak je řízen rytmus spánku a bdění…

Zobrazit celý článek
 
162 článků (17 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek