Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  
Přítelkyně.cz: Beauty

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Beauty

Jemné čištění pleti: Recepty pro každou pleť

Jemně, lehce a přesto intenzívně - především k čištění citlivé pleti jsou používány kvalitní a nezávadné produkty, na které jsou kladeny enormní požadavky. ?e je  však možné také zcela přírodní cestou, dosáhnout vyčištění pleti, vám ukážou naše recepty - pro všechny platí: Po použití smyjte vlažnou vodou!

Zobrazit celý článek
 
Beauty

Chcete opět nabýt ztracený půvab? Skoncujte s kouřením!

Kouření cigaret neblaze ovlivňuje funkci mnoha orgánů v lidském těle. Toto působení sice nemusí mít hned tragické následky v podobě infarktu nebo rakoviny, některé změny přesto mohou být – zejména pro ženy středního věku – velmi nežádoucí. Řeč je o změnách na kůži, ke kterým po mnohaletém kouření dochází.

Zobrazit celý článek
 
Beauty

Permanentní make-up: PRO a PROTI

Permanentní make-up se stává čím dal více populární: pokušení se nalíčit jednou na pár let je moc lákavé. Přitom kosmetičky varují: jsou v tom i rizika! Důsledky neúspěšného make-upu odstranit není tak snadné. Zvážíme všechna pro a proti. O tetování lidstvo ví už dávno. Ale co je permanentní makeup o tom se dozvědělo pouze na konci 20. století.

Zobrazit celý článek
 
Beauty

Minerály a další látky z Mrtvého moře blahodárně působí na lidské tělo

Pobřeží nejníže položené vodní plochy na zeměkouli - Mrtvého moře - je zdrojem obrovského množství jódu, brómu, síry, hořčíku a draslíku. Mrtvé moře, které je až 10krát slanější než jiná moře a oceány, přináší léčivé minerály obsažené v řadách Dr. Kawar.

Zobrazit celý článek
 
Beauty

Krása není doménou jen mladých žen aneb I stárnout je umění

V současné době, kdy nás ze všech stran masíruje kult mládí a nutí nám hodnoty, jako jsou dokonalost, aktivita a produktivita, jako by nebylo místo pro jev zcela přirozený a běžný – lidské stárnutí. Přibývající roky jsou vnímány negativně a čím dál více žen se snaží všemi prostředky zakrýt skutečnost, že stárnou.

Zobrazit celý článek
 
Beauty

Splněný sen o krásných vlasech

Catherine Zeta-Jones, Jennifer Lopez, Reese Witherspoon, Christina Aguilera, Ritchie Sambora... To je jen letmý pohled do seznamu hvězd světového showbyznysu, jejichž vzhled korunuje záplava hustých, krásných vlasů, kterým k dokonalosti pomohla metoda Hairdreams.

Zobrazit celý článek
 
Beauty

Co si počít s jizvičkami po akné

Akné, nepříjemné kožní onemocnění, které v období dospívání trápilo snad každého z nás. Existují však lidé, kterým jako vzpomínka na pubertu zůstaly po akné nevzhledné jizvy. Proč vlastně takové jizvy vznikají? A je možné se jich alespoň částečně zbavit?

Zobrazit celý článek
 
Beauty

Jak denně pečovat o ruce a chránit pleť

Kůže představuje 5 – 9 % hmotnosti celého lidského těla. Pokožkou se mohou denně odpařit litry tělesné vody a ztratit velké množství tepla. Podle šetření značky Indulona je známo více než 300 kožních nemocí. Až 55 % žen přitom udává, že má citlivou pleť.

Zobrazit celý článek
 
Beauty

Barevná typologie - kouzelná moc barev

Asi víte, že podle barevné typologie se ženy dělí na čtyři skupiny; jarní, letní, podzimní a zimní. Jarní a podzimní typy jsou teplé, letní a zimní studené. Proč to tak vlastně je a z jakého důvodu je dobré vědět, do jaké skupiny patříte?

Zobrazit celý článek
 
Beauty

Krásné nehty díky technologii nanostříbra

Skvěle vypadající ruce se zdravými nehty jsou přáním každé ženy. Lak na nehty se ovšem částo po několika dnech od nalákování začne loupat. Jak prodloužit trvanlivost dokonale hladké vrstvy laku a krásný vzhled rukou po dlouhou dobu?

Zobrazit celý článek
 
177 článků (18 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek