Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  
Přítelkyně.cz: Interiér a bydlení

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Interiér a bydlení

Nadčasové anglické kovové postele Original Bedstead

Pohodlná a krásná lůžka nejen utváří interiér ložnice, ale rozhodují i o kvalitě spánku. Výběr vhodné postele se proto nevyplácí podceňovat. Ať již hledáte nepomíjivou tradiční krásu nebo moderní vzhled, obchod Bed & Bedroom je pro vás tou správnou volbou.

Zobrazit celý článek
 
Interiér a bydlení

"Desatero" pro vhodný výběr bazénu

1. TYP
Při výběru bazénu byste se v první řadě měli zamyslet, k čemu a jak často ho bude Vaše rodina využívat. Bazén pro vás může být nejen místem relaxace a zábavy pro celou rodinu a její přátele a známé, ale i místem pravidelného tréninku nebo součást rehabilitace a léčby.

Zobrazit celý článek
 
Interiér a bydlení

Mongolská jurta, feng šuej, moderní vybavení
Olomoucké BYDLENÍ 2008 s novinkami

Pravá mongolská jurta, feng šuej – ale hlavně novinky a nápady, jak pohodlně a zdravě bydlet, to všechno nabídne výstava nábytku, interiérového vybavení, doplňků a životního stylu BYDLENÍ 2008. Její brány se na Výstavišti Flora Olomouc otevřou ve dnech 23. – 26. října.

Zobrazit celý článek
 
Interiér a bydlení

SPRCHU, NEBO VANU?

Jedna ze základních otázek jistě zní: Vanu, nebo sprchový kout? Samozřejmě záleží na tom, zda dáváme přednost rychlému osprchování, nebo vaně plné pěny. Sprchový kout je prostorově méně náročný, ale v nabídce koupelnových studií jsou dnes i vany, které nezaberou o moc větší prostor a přitom pohodlné vykoupání bez problémů umožní.

Zobrazit celý článek
 
Interiér a bydlení

Moli nemají v bytě co dělat

Otevřeli jste cukřenku u kávy a z ní vyletěl malý černý motýlek. A ze skříně zase stříbrný. A na okně sedí další…. Přitom jste tak pečlivě uklidila. Jenže na ochranu před moli jste jaksi pozapomněla. Přitom moderních ochranných prostředků na to máme dost.

Zobrazit celý článek
 
Interiér a bydlení

Bed & Bedroom - harmonie stylu

Chcete vytvořit ze svého domova oázu klidu a harmonie? Toužíte po nevšedním stylu, materiálech a designu? Značkový obchod Bed & Bedroom je tím pravým místem pro ty, kteří se rádi odlišují a dávají přednost kvalitě. Široký sortiment uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Zobrazit celý článek
 
Interiér a bydlení

Význam barev

Barvy jsou z vědeckého hlediska jednotlivé složky světla, a to světla slunečního, které je naším životadárcem. Světelné paprsky pronikají každou buňkou našeho těla a způsobují tím určité molekulární reakce, které jsou nezbytné pro naši celkovou fyzickou i duševní vyrovnanost. Proto jsou i barvy tak důležité pro naše zdraví.

Zobrazit celý článek
 
Interiér a bydlení

Aktuální trendy v oblasti designu

Bydlení… Slovo, kterým se zaobírá snad každý z nás, a to rovnou z několika úhlů pohledu. Když odhlédneme od záležitostí jako jsou hypotéky či potíže se stavbou, čeká nás při jeho realizování spousta příjemného. Vybírání barev, nábytku, stylu, kuchyně, koupelny, doplňků…

Zobrazit celý článek
 
Interiér a bydlení

Jak na malé koupelny

Snad každý, kdo si zařizuje či rekonstruuje bydlení, sní o velké luxusní koupelně. Realita je ovšem taková, že se koupelna musí často vměstnat na pouhých pár metrů čtverečních. To platí samozřejmě zejména u panelových domů, menších bytů a garsoniér. Stejný problém však řeší paradoxně i ti, kteří si pořídí větší dům či byt a rozhodnou se vybudovat kromě jedné velké koupelny ještě koupelnu druhou - menší.

Zobrazit celý článek
 
Interiér a bydlení

Novinka na trhu - koupelny ze Švédska

Již velmi dlouho používané sousloví „švédská kvalita“ bylo u nás doposud spojováno zejména s automobilovým průmyslem, s ocelí a samozřejmě také s nábytkem. Nyní se výčet velkých švédských společností na českém trhu rozroste ještě o jedno jméno, a to o společnost Gustavsberg, zabývající se koupelnami a sanitární keramikou.

Zobrazit celý článek
 
38 článků (4 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek