Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  
Přítelkyně.cz: Na slovíčko

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Na slovíčko

Odraz naší osobnosti prostřednictvím písma

Umění číst a psát dělá z lidí lidi. Odlišuje nás od strojů. To, že psaný text umíme pochopit, popsat vlastními slovy a dále interpretovat a to i psanou formou. V písmu se odráží naše psychická i fyzická stránka. Ve škole se učíme jednotný typ písma, v průběhu času však svůj naučený styl odlišujeme. Stává se tak vyjádřením naší osobnosti.

Zobrazit celý článek
 
Na slovíčko

Co dělat, když selháváte?

1. Zažeňte špatné myšlenky
Když vás napadají špatné myšlenky, odežeňte je tak, jako byste od sebe odháněla špatného člověka. Vyslovte nahlas své přání, aby vás špatné myšlenky opustily. Když myšlenky nechtějí odejít, své přání opakujte. Když se vám i přesto nedaří, zkuste si představit, že vás obklopuje bílé světlo. Představte si, že jste obalena v bílém zářivém vajíčku.

Zobrazit celý článek
 
Na slovíčko

O koučinku aneb Jsem „normální“...?

Připadá vám normální, když někdo ve vašem okolí řekne: „Chodím do posilovny“, „Přihlásila jsem se na spinning“ nebo „Jdu na relaxační masáž“…?
Pozastavíte se, když slyšíte: „Nechala jsem si udělat nové nehty“, „Mám skvělou kosmetičku“ nebo „Byla jsem na moc příjemné pedikúře“?

Zobrazit celý článek
 
Na slovíčko

Jak napomoci muži ke štěstí aneb Svatyně penisu

Každého z nás jistě velmi ovlivní kulturní prostředí země, ve které jsme vyrostli. Názor a přístup k sexualitě není žádnou výjimkou. Nepřekvapí proto, že odbornice na vztahy a sex, Korejka Py Kimová Contanová se inspiruje tradicemi ve východní Asii obvyklými a radí ženám mimo jiné i to, aby vytvořily muži svatyni jeho penisu.

Zobrazit celý článek
 
Na slovíčko

Malá škola správné komunikace aneb svět není ideální ale reálný

Je známou skutečností, že jazyk už dávno není jenom prostředkem, jak se s druhými lidmi dorozumět, ale je to i účinný mocenský nástroj (a to zejména v době internetu, kdy prakticky skončil boj o informace),

Zobrazit celý článek
 
Na slovíčko

Matky a dcery

Při výchově je možné opřít se i o sílu rodu a zdůrazňovat význam předků.
Vztahy mezi matkami a dcerami nejsou vždy dobré. Hraje v tom roli vztah matky k její vlastní matce. Socioložka Marianne Krüll nám dává příklad, jak může tento vztah ovlivnit další generaci:

Zobrazit celý článek
 
Na slovíčko

Matonoha vás naučí dobře snídat

Herce Tomáše Matonohu můžete během května potkat nejen jako moderátora pořadu Na stojáka a herce televizního seriálu Ulice, ale i v pěti klipech, které se objeví na internetu. Tomáš se rozhodl podporovat dobrou snídani a kdo bude mít odvahu, toho odmění výhrou 150 tisíc korun.

Zobrazit celý článek
 
Na slovíčko
Smsková nemoc palce ohrožuje komunikaci
Hanka Formánková

V moderní komunikační technologii získává palec prestižní postavení nad ostatními prsty.
V době, kdy informovanost je hlavní zbraní pro přežití v chaosu přetechnizované džungle, stává se systém smskové palcové interpretace nutnou výzbrojí každého člověka.

Zobrazit celý článek
 
Na slovíčko

Lidové pranostiky a zdraví – pověry, nebo léty prověřená pravda?

Věřit, či nevěřit lidovým pranostikám? Většina lidí se jim jen shovívavě usmívá. Naši předci neměli nic podobného například Hydrometeorologickému ústavu se všemi přístroji, které dokážou předpovědět počasí, ani neměli televizi nebo rozhlas, aby se každý večer dozvěděli ze zpráv, zda je zítra čeká slunce, déšť nebo silný vítr.

Zobrazit celý článek
 
Na slovíčko

Bon appétit!
Nejenom v roce 2008

Silvestr a oslavy s tímto dnem spojené se nezadržitelně blíží. S přáteli jste se domluvili, že tento rok se párty koná u vás. Uvědomujete si, že to není nic snadného, místo užívání si totiž celé hodiny strávíte pobíháním mezi hosty a kuchyní. Snad s povděkem přijmete pár tipů od portálu Vaření.cz, jak vše bez úhony přežít.

Zobrazit celý článek
 
101 článků (11 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek