Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  
Přítelkyně.cz: Miminka a děti

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Miminka a děti

I vaše dítě si zaslouží kvalitní obuv

V dnešní době si čím dál více lidí žádá pro sebe jen to nejlepší. Chceme se cítit dobře, komfortně a zpříjemnit si tak svůj všední den. Proč totéž nedopřát i svému dítěti? Správná obuv, která nejen, že neškodí našim chodidlům, ale naopak jim prospívá, by měla mít své místo v botníku každé rodiny.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Nemohu otěhotnět a nesnáším děti druhých...

Moc si přejete miminko, a ono ne a ne přijít… Začínáte mít pocity viny, když odmítáte návštěvy kamarádek, které už potomka mají. Není to nic divného, krůček po krůčku se s těmito stavy lze vyrovnat. Poradíme vám, jak na to.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Výživa, psychologie a mateřství

Zdá se, jako by psychologie (nebo psychologové?) měla co říct téměř ke všemu, co se v životě děje. Pokusím se tedy vysvětlit, proč se má psycholog vyjadřovat k výživě – tedy kromě toho, že jako laik také musí něco konzumovat.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Vliv her na dětskou psychiku

Hračky odjakživa patřily k životu dětí, jejich vzhled často odrážel dobovou kulturu. Procházely také změnami materiálů. Přesto však poslání hraček zůstává stále stejné – přinášet dětem radost do života a poskytovat jim možnost rozvoje a učení se formou hry.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Malí Otesánci – jak je omezit v jídle, aby netrpěli hlady?

Dětská obezita je narůstajícím problémem snad ve většině rozvinutých zemích moderního světa. Ačkoli je tato problematika u dětí se syndromem Prader-Willi specifická, z hlediska výživy často spadají tito dětští pacienti do stále širší skupiny obézních dětí. Co tedy dělat, aby z obézního dítěte nevyrostl obézní dospělý?

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Střídavá péče o dítě je jen pro ukázněné rodiče

Na faktu, že nejdůležitějšími osobami pro dítě a jeho zdravý vývoj jsou rodiče, se jistě shodneme téměř všichni. Také většina z nás uzná, že rozvod je pro dítě náročnou situací a i po něm potřebuje oba rodiče.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Když přijdou první zoubky

Někdy mezi čtvrtým a dvanáctým měsícem života se začnou objevovat první zoubky – u většiny dětí k tomu dojde kolem šestého měsíce. Zoubky se často prořezávají krátce po sobě, někdy jsou však mezi jednotlivými zuby také velké odstupy. Závazné je pouze pořadí. Nejprve se objeví střední řezáky.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

V Kladně funguje nový babybox

Oblastní nemocnice Kladno, a.s. nemocnice Středočeského kraje je od konce srpna dvanáctým zdravotnickým zařízením, které má ve svém areálu umístěn babybox pro odložené děti. Slavnostního zahájení provozu se v pátek 29. srpna zúčastnil také hejtman Středočeského kraje Ing. Petr Bendl.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Poporodní deprese není jen špatná nálada

Narození dítěte je sice nádherná událost, ale zároveň se nová situace může stát noční můrou. To když propukne nemoc jménem poporodní deprese.
Podobně jako Vánoce i narození dítěte je období radosti; jenže kromě spontánního prožívání radosti máme radost i jaksi imperativně nařízenou.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Chceme dítě oba?

Jednou z vymožeností současné doby je možnost plánování rodičovství. S vytvořením mnoha různých kvalitních způsobů antikoncepce má dnešní moderní a zodpovědný člověk schopnost se o tom, kdy počne dítě, do určité míry rozhodnout sám.

Zobrazit celý článek
 
37 článků (4 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek