Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  
Přítelkyně.cz: Pěstujeme

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Pěstujeme

Begonia rex - nekonečné množství vzorů

S příchodem října je tu definitivně podzim, konec období dovolených a uvolněné prázdninové atmosféry v zaměstnání. Další dovolená je v nedohlednu a nás čekají krátící se a stále chladnější podzimní dny. Předejděte zvýšenému stresu tím, že se obklopíte rostlinami.

Zobrazit celý článek
 
Pěstujeme

Chryzantéma - kvetoucí ohňostroj barev

Patříte mezi ty, kdo sice obdivují atraktivní pokojové rostliny v květinářstvích či u přátel, ale sami si je nikdy nepořídí – a to buď z obavy, že záhy uhynou, nebo protože máte zrovna naléhavější výdaje? Byli byste překvapeni, jak pozitivní účinek pokojové rostliny mají na nás samotné i prostředí, ve kterém žijeme.

Zobrazit celý článek
 
Pěstujeme

Aby pes nebyl pohromou pro vaši zahradu

Že pes na zahradu patří, o tom není pochyb. Ostatně stačí se projít po českých městech a vesnicích, abyste pro toto tvrzení našli dostatek důkazů. Ovšem jak vyřešit ono dilema: št·astný, svobodně pobíhající pes, či krásná a pečlivě upravená zahrada? Při troše šikovnosti, předvídavosti a trpělivosti si můžete užít obojí.

Zobrazit celý článek
 
Pěstujeme

Jarní Flora Olomouc 2009
Barvy a vůně květinového šapitó

Výstaviště Flora Olomouc bude ve dnech 23. – 26. dubna 2009 patřit jarní etapě zahradnické výstavy FLORA OLOMOUC – největší a nejstarší květinové akce v České republice, tradičně doprovázené jarními zahradnickými trhy.

Zobrazit celý článek
 
Pěstujeme

Březen na zahradě

Rozvrh prací na zahradě
Časné jaro je obdobím silně proměnlivého počasí. Prudké jarní sluníčko v rychlém tempu střídají sněhové a dešťové přeháňky, sem tam klesají teploty k nule nebo i pod bod mrazu. Se zahradou v tuto dobu nejsou žádné žerty. Teplé počasí rychle probouzí všechny rostliny k životu a zahrada začíná vyžadovat vaši pravidelnou pozornost a péči.

Zobrazit celý článek
 
Pěstujeme

Samozavlažovací Mimosa - pohodlí pro Orchideje

Nevíte jak si s přicházejícím chladným obdobím zkrášlit Váš interiér? Dát mu exotický nádech a zároveň dopřát Vašim květinám maximální péči? Společnost Plastia přichází s tipem, jak rozzářit vnitřní prostory „královnami“ mezi pokojovými rostlinami – Orchidejemi.

Zobrazit celý článek
 
Pěstujeme

Srpen na zahradě

Srpen většinou začíná horkým počasím,ale ke konci již přibývá chladných a mlhavých rán. Jak říká stará česká pranostika: „Co srpen neuvaří, to už září nedosmaží.“


Zobrazit celý článek
 
Pěstujeme

Duben - rozvrh prací doma a na zahradě

Zatímco se pověstné aprílové počasí stále ještě nemůže rozhodnout mezi sněhovou přeháňkou, lijavcem a teplými slunečními paprsky, příroda již nečeká. Zahrady a terasy ožívají a krása prvních květů pochopitelně vzbuzuje pozornost. Konečně jaro, říkáte si a přitom již přemýšlíte, kolik práce vás na zahradě, ale třeba i doma s pokojovými rostlinami nyní čeká.

Zobrazit celý článek
 
Pěstujeme

Zahradní odpad zhodnotíte v drtiči

Pustili jste se s vervou do jarního úklidu zahrady, prostřihávání stromů, sestřihu živých plotů i keřů a teď v nerudovském duchu nad haldou větví, větviček, kůry a dalšího zahradního odpadu marně dumáte kam s ním?

Zobrazit celý článek
 
Pěstujeme

Jarní péče o pokojové rostliny

Pokud chcete úspěšně pěstovat pokojové květiny, musíte o ně dobře pečovat v každém ročním období. Nejvíce práce vás čeká nyní na jaře. Čerstvá zemina, nový květináč a odstranění zaschlých listů povzbudí pokojové rostliny do začátku nové sezóny.

Zobrazit celý článek
 
75 článků (8 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek