Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  
Přítelkyně.cz: Těhotenství

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Těhotenství

Těhotná po třicítce: jak (ne) snadné to je?

Ve skutečnosti žádná záruka na otěhotnění neexistuje, a už vůbec ne u žen, které dosáhly třicítky. Optimální věk pro otěhotnění je totiž mezi dvacátým a třicátým rokem. Podle posledních údajů však průměrný věk matek prvorodiček stále roste. V současnosti je to 29. rok, přičemž ještě na počátku devadesátých let bylo průměrné stáří 26 roků.

Zobrazit celý článek
 
Těhotenství

K záměnám novorozenců v českých porodnicích

Se zájmem a napětím sledujeme kauzu vyměněných holčiček. Velmi nás zaráží, že se doposud žádný z komentářů nepozastavil nad tím, proč byly vlastně děti od svých rodičů vůbec odděleny, zda kromě špatného poporodního označení neexistují i jiné příčiny problému.

Zobrazit celý článek
 
Těhotenství

Balanční dieta

Balanční dieta je nejvhodnější dieta po těhotenství. Je založena na dělené stravě. Strava je vybalancovaná. To znamená, že se jedí uhlohydráty a bílkoviny vždy odděleně, aby se ulehčilo trávení. Důsledkem je, že se ztrácí na váze.

Zobrazit celý článek
 
Těhotenství

Co do porodnice?

Je dobré si již během těhotenství připravit tašku s věcmi do porodnice a mít ji někde po ruce. Na každém oddělení šestinedělí jsou trošku jiné podmínky, proto je dobré se informovat co si vzít do konkrétní porodnice avšak zpravidla potřebujete:

Zobrazit celý článek
 
Těhotenství

Jídlo, které chrání mužskou potenci

Tvrdnutí tepen (ateroskleróza) způsobuje nejen nemoci srdce, tím, že dochází k menšímu přísunu krve do srdce, ale také může ovlivnit mužskou plodnost, protože brání dostatečnému přísunu krve do varlat a penisu.

Zobrazit celý článek
 
Těhotenství

Těhotenství a porod je výkon hodný uznání.

Vždyť stvořit nový život, to není žádná legrace. Tomu odpovídají i požadavky na příjem živin. Zvýšené potřeby pozná každá nastávající maminka nejen na svém apetitu. Nabízí se však otázka: je vhodné vše co jím? Co jíst a co nejíst, tím by se měl zabývat následující článek.

Zobrazit celý článek
 
Těhotenství

Testy na určení pohlaví lze zneužít

Mnozí rodiče dychtivě očekávaného potomka nevydrží čekat až do porodu, ale snaží se předem zjistit, zda se mohou těšit na příchod chlapečka nebo holčičky. Víceméně běžně dostupné testy jim dnes umožňují ukojit zvědavost již od osmého týdne těhotenství.

Zobrazit celý článek
 
Těhotenství
Věk a plodnost.

Zdravá třicetiletá žena má 20% pravděpodobnost, že otěhotní do měsíce od chvíle, kdy se s  partnerem začne snažit o otěhotnění. Zdravá čtyřicetiletá žena má tuto pravděpodobnost už jen 5%. Vrchol plodnosti (fertility) je podle mezinárodních statistik uváděn mezi 22 a 24 rokem života ženy.

Zobrazit celý článek
 
Těhotenství

Jak se vyhnout v těhotenství striím?

Každá žena se obává ošklivých strií, které zůstávají na bříšku po porodu.

Čím pečlivěji budete prsa a bříško v těhotenství masírovat, tím máte větší naději, že se Vám strie nevytvoří nebo zabráníte jejich masivnímu vzniku. Jak správně masírovat a čím si přečtěte...

Zobrazit celý článek
 
Těhotenství
Jehlové podpatky brání početí

Stále více párů navzdory dlouhé a nákladné léčbě či umělému oplodnění zůstává bezdětných. Proto vědci horečně pátrají po příčinách, proč tomu tak je. A hlavně hledají způsoby, jak tento neutěšený stav zvrátit.

Zobrazit celý článek
 
28 článků (3 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek