Přítelkyně.cz

Charitativní bazar luxusního oblečení v kavárně Mama Cofee
Publikováno: Pondělí, 10.10. 2011 - 18:24:47
Téma: Fashion


Charitativní bazar luxusního oblečení v kavárně Mama Cofee

Nezisková organizace Domov Sue Ryder, která pečuje o seniory, již popáté pořádá bazar s názvem Módní svět Lady Sue Ryder v kavárně Mama Coffee.


Za příznivé ceny zde nakoupí návštěvníci modely od předních českých návrhářek, tvůrců alternativní módy i originální kousky z dobročinných obchodů, které Domov provozuje. Kromě výhodných nákupů bude na programu živé kytarové vystoupení i odpolední výklad andělských karet. To vše za lahodné vůně místní kávy a horké čokolády.

Kdy: úterý 11. října 2011 od 8.00 do 21.00 hodin
Kde: Kavárna Mama Coffee, Vodičkova 6, Praha 1

Módní bazar podpořila svými modely například návrhářka Ta?ána Kovaříková, Ivana Follová, Jaroslava Procházková či Helena Fejková a také společnosti Steilmann Praha či LERROS Fashion.

Výtěžek z této akce bude určen na financování provozu Domova Sue Ryder. Domov Sue Ryder pečuje od roku 1998 o seniory, kteří potřebují v důsledku nemoci či vysokého věku pomoc druhé osoby při každodenních činnostech. Domov usiluje o to, aby jeho klienti a jejich blízcí prožívali důstojné stáří, zůstávali součástí přirozeného společenství a objevovali drobné radosti života. Domov Sue Ryder, o.p.s. šance pro důstojné stáří

Více informací na www.sue-ryder.czTento článek si můžete přečíst na webu Přítelkyně.cz
http://www.pritelkyne.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pritelkyne.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2443