Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

I vaše dítě si zaslouží kvalitní obuv
spoluprace

I vaše dítě si zaslouží kvalitní obuv

V dnešní době si čím dál více lidí žádá pro sebe jen to nejlepší. Chceme se cítit dobře, komfortně a zpříjemnit si tak svůj všední den. Proč totéž nedopřát i svému dítěti? Správná obuv, která nejen, že neškodí našim chodidlům, ale naopak jim prospívá, by měla mít své místo v botníku každé rodiny.


Vhodně zvolená obuv pomáhá nejen našemu zdraví, ale především zdraví našich dětí. Dětská noha se až do dospělosti stále vyvíjí a špatně zvolená obuv může nohu našeho dítěte poškodit. Ne vždy se tedy vyplatí na našich dětech šetřit a u bot to platí dvojnásob.
Mezi nejčastější následky poškození nohou patří tzv. plochá noha, vbočený palec, různé puchýře a odřeniny a v neposlední řadě různé deformace prstů. Při výběru obuvi je dobré dbát jak na anatomické tvarování, tak na materiály, ze kterých je bota vytvořena.

Internetový portál www.nextmama.cz  nabízí širokou škálu zdravotní obuvi značek BIRKIS a PAPILLIO pro děti i dospělé, které jsou vyrobeny s použitím těch nejkvalitnějších látek. Materiál Birko flor je alternativou ke kůži. Vnitřní strana je měkoučká a vrchní je potažená velmi kvalitním materiálem, který má podobnou strukturu jako kůže. Netrhá se, je jednoduchý na údržbu a má opravdu dlouhou životnost. Dalším materiálem, ze kterého se zdravotní obuv BIRKIS a PAPILLIO vyrábí je korek. Ten je čistý, vysoce kvalitní, příjemný a pomáhá přirozeně formovat chůzi. Pokud potřebujete vodě a špíně odolné sandále, potom je dobré sáhnout po těch vyrobených z materiálu Alpro foam.
Je důležité, aby obuv, kterou dítě nosí, byla lehká. Pata dítěte by měla být v botě co nejlépe fixována, podpatek botky by měl být co možná nejnižší. Pokud se budete držet těchto základních pravidel a budete nakupovat skutečně kvalitní a nezávadnou zdravotní obuv u certifikovaných prodejců, jako je například www.nextmama.cz, můžete se s bolestmi chodidel předem rozloučit.
 
Fotogalerie:  

 


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek