Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Squash na tukové polštářky
spoluprace

Squash na tukové polštářky


Nedávno jsem objevila nový sport. Sice existuje už dlouho, ale já ani moje kamarádky jsme o sqashi skoro nic nevěděly, a tak je to pro mě objev. Zašla jsem se svým novým přítelem na nový kurt na Strahově ;)


Doma jsem si přečetla příručku pro hru badmintonu a připravila jsem si dobrý kotníkový boty, protože squash prý dává kloubům zabrat, jak říkal Tomáš, a navíc prý budu propocená jak myš, tak jsem si vzala potítko a zkrátila jsem rukávy. Cestou jsem nebyla ušetřená profesionálních poznámek o pravidlech, tin čáře a boxu na podání. "Hrajeme na 11 vítězných, lásko," řekl konečně Tomáš před kurty a já už viděla spíš 11 andělíčků...

V šatně jsem se cítila trochu nesvá, protože jsem v jednom kuse zírala na hranatou raketu a představovala jsem si ten míček splašingující o tu zeď v jednom kuse, a taky co Tomáš řekne na moje ladné pohyby, protože bych potřebovala trochu zhubnoutn a zadečku, takže občas to musí být trochu legrační mě pozorovat. "Víš, jak jsi sexy?" přála jsem si, aby Tomáš řekl, aby mě uklidnil, byla jsem s nervy na pochodu a přede mnou ta malá místnost se čtyřma stěnama, no to ne, tady budem spolu zavřený?! "Jsi kočka," plácl mě Tom místo toho přes zadek a mně se roztřásla kolena i žaludek. No, jdeme na to.
Nečekala jsem, že to bude taková bomba!
Honili jsme se za míčkem, každou chvíli se to někde odrazilo a pěkně mě to dorazilo, poskakovali jsme tam nádherně! Upřímně, tenhle "sport" si mě získal.
Squash!
Míček se rozplácne o stěnu a jde zpátky na tebe!
"Pozor!" procedí mezí zuby a já sotva stíhám.
Úplně cítím, jak se tuk na mém zadku třese zlostí, protože asi půjde z kola ven. "Jsi zlato..." řekla jsem Tomovi nakonec, protože to bylo prostě úžasný!! Teď chodím na squash pravidelně a moje tuky mě valem opouští. Doporučuju každýmu! Tomča mě vzal na romatickou dovolenou, a co jsme tam dělali? Hráli squash!
Asi jsem blázen. Teď pojedeme na turnaj do Norska....

Jestli chcete zhubnout, nebo si pořádně zasportovat, jděte do toho!
Tady je seznam kurtů po ČR:
Vozeď
a tady jsou mezinárodní turnaje a taky pěkný vyžití v Norsku (seznam kurtů - moc jsme si to užili ;)
Squashlife

Navíc v Norsku to má trochu jinou šťávu, takže dosyta pro všechny, co rádi squash. Určitě jsou ale i jiný velmoci, jen nevím, který. A co vy? Jak bojujete sportem proti tukům?


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek