Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Grilujte originálně - na kokosu
Vendulka

Grilujte originálně - na kokosu

Grilování s vůní exotiky si mohou Češi užívat již druhým rokem díky prémiovým kokosovým grilovacím briketám KOBRI. Po loňském úspěchu, který brikety vyvolaly po vstupu na český trh, přechází distributor z „testovacího“ do „ostrého“ prodeje. Prvním obchodním řetězcem, který KOBRI v ČR nabízí, se stal Globus.


Grilování „na kokosu“ tak bude mnohem dostupnější širší veřejnosti.

S příchodem teplého počasí startuje i grilovací sezóna. Jedním z letošních hitů se může stát také originální grilování na prémiových grilovacích kokosových briketách KOBRI. Na grily českých milovníků chutného a současně zdravého grilování se KOBRI v omezeném množství dostaly poprvé již vloni prostřednictvím internetového obchodu. Od dubna letošního roku je však jako první obchodní sí? na českém trhu nabízí Globus. „Velice nás potěšil nečekaně velký zájem o KOBRI a velké množství pozitivních ohlasů u českých zákazníků. Po loňském testovacím prodeji rychle roste zájem i ze strany majitelů restaurací a velkoobchodů, takže věřím, že si na grilovaných dobrotách připravených právě na KOBRÁCH bude moci pochutnat stále více lidí v celé ČR,“ říká Jiří Ondráček, zástupce dovozce briket KOBRI.

Svou oblibu si nejen u českých zákazníků získaly brikety KOBRI svými jedinečnými vlastnostmi. Mezi ty nejvýznamnější patří extrémně dlouhá době žhnutí (garantovaná délka žhnutí je delší než 3 hodiny), minimum zbytkového popela, vysoký obsah pevného uhlíku (min. 74%) a navíc brikety neobsahují žádné chemické ani umělé přísady. Tradiční technologie využívá k jejich výrobě kokosové slupky zbylé po získání bílé dužniny a kokosového mléka, a tak výroba zbytečně nezatěžuje životní prostředí. Grilované pokrmy navíc díky prémiovým kokosovým grilovacím briketám získají jedinečné jemné kokosové esence.

Kokosové grilovací brikety KOBRI Premium je možné objednat i na webu www.kokosovebrikety.cz, kde zároveň najdete další zajímavosti o produktu. Maloobchodní cena 3kg balení briket KOBRI Premium je 139 Kč. První zákazníci, kteří zakoupí KOBRI v supermarketech Globus, budou mít šanci je získat za akční cenu 119 Kč.

Více informací najdete na www.kokosovebrikety.cz


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek