Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Splněný sen o krásných vlasech
spoluprace

Splněný sen o krásných vlasech

Catherine Zeta-Jones, Jennifer Lopez, Reese Witherspoon, Christina Aguilera, Ritchie Sambora... To je jen letmý pohled do seznamu hvězd světového showbyznysu, jejichž vzhled korunuje záplava hustých, krásných vlasů, kterým k dokonalosti pomohla metoda Hairdreams.


Výhradním zástupcem Hairdreams - profesionální metody prodlužování a zhušťování vlasů - pro Českou republiku i Slovensko je pražský salón YES VIP (od dubna také salón YES v Ostravě). K jeho spokojeným zákaznicím patří české celebrity, jako je Simona Krainová, Lucie Bílá, Petra Minářová nebo Eva Aichmajerová, ale také řada dalších žen, jejichž jména nezdobí titulní stránky společenských magazínů. Všem se dostává prvotřídní péče a perfektních služeb.

Návštěva v salonu YES VIP zahrnuje bezplatnou a nezávaznou individuální konzultaci s odbornicí, která doporučí vhodný druh vlasů, potřebné množství pramenů, vhodnou délku, barvu, střih a vypočítá i celkovou cenu. Salón se na prodlužování a zhušťování vlasů specializuje už od roku 2002, přičemž metoda Hairdreams byla vybrána jako ta nejlepší. Je maximálně šetrná, s téměř neviditelnými spoji, používá výhradně pravé vlasy té nejvyšší kvality, které nejen vypadají naprosto přirozeně, ale ani jejich úprava a použití není svázáno žádnými omezeními. Pouze Hairdreams dává záruku na vlasové pramínky, a to při správném ošetření až na 18 měsíců. Součástí komplexních služeb salónu YES VIP je doladění celého účesu perfektním střihem špičkovým kadeřníkem. Pak už jen stačí pravidelně docházet na „obnovu“ pramenů, pokud možno používat speciální vlasovou kosmetiku Hairdreams a krásně husté, dlouhé vlasy přestanou být snem.

Ceny začínají již od 8 000 Kč, celou službu je možné pořídit i na splátky bez navýšení, s 0% akontací.
Být okouzlující již nemusí být synonymem pouze pro celebrity a supermodelky, protože vypadat jako hvězda je dnes díky prodlužování vlasů jednodušší než kdy jindy.

KONTAKT
Salón YES VIP:
Korunní 53, Praha 2, email: info@yesvip.cz, tel.: 222 511 923, 604 555 000
www.yesvip.cz, www.facebook.com/yesvip
Salón YES:
Smetanovo náměstí 7, Ostrava 1, tel.: 776 11 22 44


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek