Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Podzimní virózy pošlete k ledu
spoluprace

Podzimní virózy pošlete k ledu

Dny se zkracují, stmívá se čím dál dřív, někdy prší v jednom kuse – tak přesně takhle vypadá ten ponurý, smutný a ne zrovna oblíbený podzim. S tím bohužel také souvisí nepříjemný bonus v podobě nachlazení, rýmy nebo bolesti v krku, která nám někdy brání až polykat.


Jelikož deštivé počasí doslova svádí různé bacily a viry, které mohou osídlit naše dýchací cesty a nám tak pěkně znepříjemnit život, musíme se bránit! A to strategicky, rychle a účinně!

Bolest v krku přichází někdy nenápadně, že si ji sotva všimneme. Během pár chvil se ale může vystupňovat až na samou hranici snesitelnosti.
Ideální volbou pro potlačení těchto potíží jsou léky, které zmírňují bolest v krku a zároveň mají antibakteriální účinek – ničí choroboplodné zárodky na sliznici. Novinkou číslo jedna na našem trhu jsou v této kategorii pastilky Strepsils Cooling mint, které vašemu krku uleví pořádnou porcí chladivého mentolu a zároveň zničí bakterie.
Díky svému jedinečnému chladivému účinku je totiž novinka Strepsils Cooling mint tou nejlepší variantou, jak docílit rychlé úlevy. Pastilky se okamžitě postarají o ochlazení vašeho podrážděného hrdla a zabrání v rozvinutí zánětu ve vážnější bakteriální infekce. Účinné látky jako AMC (Amyl Meta Cresolum) a DCBA (Dichlor Benzen Alkohol) zase spolehlivě zklidní hrdlo a uleví vám od nepříjemného pálení v krku.

Až tedy pocítíte první příznaky nachlazení, v krku vás začne nebezpečně šimrat a budete cítit nepříjemnou horkost, neváhejte ani chvilku a sáhněte po úlevě v podobě pastilek Strepsils Cooling mint, které seženete v lékárně již za 119 Kč a užívat je mohou děti od 5ti let.


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek