Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

S dětmi na horách: Co by v lékárničce nemělo chybět
spoluprace

S dětmi na horách: Co by v lékárničce nemělo chybět

Chystáte se s dětmi na hory? Lyžování, sáňkování a další zimní sporty jsou velkou zábavou, pro jistotu však mějme v cestovní lékárničce připravený lék pro případy malých „nehod“. Úlevu od nečekané bolesti spojené s podvrknutým kotníkem nebo zhmožděným svalem, horečky či nachlazení poskytne dětem například Nurofen – řada pro děti.


Nurofen – řada pro děti je určen pro děti od 3 měsíců do 12 let. Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Nurofen - řada pro děti uleví dětem při bolesti spojené s podvrknutím nebo zhmožděním, ke kterému může při lyžování, sáňkování či jiných zimních sportech dojít. Kromě toho se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), k tlumení mírných až středně těžkých bolestí, jako jsou bolesti hlavy, zubů, uší nebo bolesti v krku.

Vybrat si můžete rovnou ze čtyř produktů Nurofen - řada pro děti, a to podle věku dítěte a podle toho, co vašemu děťátku více vyhovuje – zda suspenze, případně suspenze s jahodovou příchutí, čípky nebo samovolně rozpustné tabletky.
Už tříměsíčnímu miminku můžeme efektivně a pohodlně pomoci od bolesti a horečky suspenzí Nurofen pro děti. Je k dostání v lékárnách bez předpisu za zhruba 90 Kč. Součástí balení je také praktická dávkovací trubička, pomocí níž lze přesně odměřit dávku. Lék je vhodný pro děti od 3 měsíců do 12 let stejně jako suspenze Nurofen pro děti jahoda. Výhodou tohoto léku je jednak forma suspenze, díky které nebude mít dítko problémy s polykáním tabletek, jednak sladká příchuť jahod zaručí, že ji vaše děťátko nebude odmítat. Součástí balení je také praktická dávkovací trubička, pomocí níž lze přesně odměřit dávku. Suspenze Nurofen pro děti je k dostání v každé lékárně za doporučenou cenu 90 Kč.

Pohodlné a efektivní řešení nabízí také Nurofen pro děti čípky. U malého pacienta nehrozí riziko náhlého vdechnutí léku a čípky se vstřebávají rychle a účinně. Čípek zavedeme do konečníku a přidržíme dvě minuty půlky zadečku děťátka u sebe, aby ho nevytlačilo. V lékárnách jsou k dostání 60mg čípky pro děti od 3 měsíců do 2 let (za cca 40 Kč) a 120mg čípky pro děti od 2 do 6 let (za cca 50 Kč).

Oblíbené i u starších dětí jsou samovolně rozpustné tabletky Nurofen pro děti Active, které se nemusí zapíjet vodou. Jsou vhodné pro děti od 6 do 12 let a přijdou na zhruba 60 Kč.

Více na www.nurofen.cz


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek