Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Samozavlažovací Mimosa - pohodlí pro Orchideje
spoluprace

Samozavlažovací Mimosa - pohodlí pro Orchideje

Nevíte jak si s přicházejícím chladným obdobím zkrášlit Váš interiér? Dát mu exotický nádech a zároveň dopřát Vašim květinám maximální péči? Společnost Plastia přichází s tipem, jak rozzářit vnitřní prostory „královnami“ mezi pokojovými rostlinami – Orchidejemi.


Pro tuto rostlinu navrhla a vyrobila vhodnou elegantní samozavlažovací nádobou Mimosa. Ta nabízí milovníkům Orchidejí pohodlné pěstování. Zabezpečuje také vhodné podmínky, které tyto květiny potřebují. Navíc společnost Plastia dodala ke květináči Mimosa novou ozdobnou tyčinku v několika tvarech a barvách, která pomocí klipu přichytí stonek rostliny.

„Květináče Mimosa vhodné pro pěstování Orchidejí a k nim přidané ozdobné tyčky jsme se rozhodli vyrábět na základě poptávky našich zákazníků a nedostatku vhodných pěstebních nádob pro tyto ušlechtilé rostliny,“ říká jednatelka společnosti Plastia Lenka Novotná. „Jako doplněk ke květináči jsme nově přidali dekorativní podpěru, kterou vyrábíme ve třech druzích a ve třech barvách. U podpěry typu srdce a květina je možné zasunout přáníčko a darovat tak květinu jako dárek“, dodává Lenka Novotná.

Květináč Mimosa vhodný k pěstování Orchidejí se vyrábí v osmi barvách, květů orchidejí a transparentních barvách. Vybrat si můžete fialovou, růžovou, žlutou, vínovou, bílou, průhlednou, kouřovou nebo růžový kov. Květináč Mimosa se skládá ze dvou částí, dekorativního obalu a samozavlažovacího systému díky čemuž je možné všechny tyto barvy dle libosti či nálady měnit, aniž byste museli složitě květinu přesazovat. Vnější nádobu květináče tak můžete snadno vyčistit. Doporučená maloobchodní cena je 369,- Kč

Orchideje mají rády stálou mírnou vlhkost substrátu, která je zajištěna odpařováním vody z rezervoáru. O aktuálním množství vody máte vždy přehled díky přiloženému hladinoměru. O Vaše květiny tak bude postaráno i v době dovolených.


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek