Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Galavečer Slunečnice - přehlídka celebrit i ocenění za pomoc dětem
spoluprace

Galavečer Slunečnice - přehlídka celebrit i ocenění za pomoc dětem

Mlýnskou kolonádu v Karlových Varech v úterý 7. července od 19 hodin rozzářila Slunečnice. Stejnojmenný nadační fond Heleny Houdové, který je letošním oficiálním neziskovým partnerem filmového festivalu, tady uspořádal exkluzivní galavečer.


Jednu z vrcholných společenských událostí festivalu si nenechal ujít Quincy Jones - legenda amerického hudebního průmyslu, Aňa Geislerová, krásné modelky Daniela Peštová s manželem Pažem Haberou, Pavlína Němcová, České Miss Iveta Lutovská a Kateřina Smejkalová, Klára Issová, J. P. Muchow, David Ondříček, prezident MFF KV Jiří Bartoška a další vzácní hosté. Moderátorem večera byl jako vždy brilantní Marek Eben.

Galavečer Slunečnice se nesl ve stejně noblesním a elegantním lesku jako její charitativní večery konané před časem v New Yorku nebo na filmovém festivalu v Cannes. Červený koberec zářil pod nohama celebrit v okouzlujících večerních róbách, výjimečnou atmosféru podtrhovalo nevšední prostředí lázeňské kolonády a příjemná hudba... To vše proto, aby Slunečnice dala důstojně a profesionálně, jak se na renomovanou humanitární organizaci sluší, vědět o své činnosti, poctila stávající a oslovila potenciální nové dárce. Prezidentka a zakladatelka Slunečnice Helena Houdová věří, že se Galavečer stane tradicí.

V jeho rámci byla předány Ceny Slunečnice – bronzová klika, kterou navrhl David Černý. „První cenu jsme udělili Quincy Jonesovi za jeho celkový přínos do filantropie. Druhá je za konkrétní činnost s dětmi, tzv. field work, kterou Slunečnice podporuje. Oceněným je organizace Magna - Děti v nouzi zaměřená na práci s dětmi s HIV a prevenci přenosu viru z matky na dítě,“ vysvětluje Helena Houdová. Celá událost vyvrcholila napínavou aukcí nevšedních „zážitkových“ balíčků. Veškerý výtěžek směřoval výhradně na projekty Slunečnice, náklady na uspořádání charitativního večera hradil sponzor. Právě maximální průhlednost nakládání s finančními prostředky a možnost podpořit konkrétní projekty pomáhající znevýhodněným dětem na několika místech planety, jsou důvody, které ke Slunečnici přitahují dárce i dobrovolníky.
Hlavním partnerem Galavečera Slunečnice se stal významný investor, developer a správce nemovitostí, česká společnost Lordship a.s. Vzhledem k tomu, že si váží své silné pozice na trhu, rozhodl se Lordship a.s. využít svých možností a podpořit smysluplný, kvalitní charitativní projekt. Důležité pro dárce bylo, mít jasnou představu o tom, na co budou věnované prostředky vynaloženy a zároveň mít důkaz o efektivní práci nadace v podobě již realizovaných úspěšných projektů. Lordship a.s. si také silně uvědomuje fakt, že děti jsou naší budoucností. Toto byly hlavní důvody, proč se vize nadace Slunečnice Heleny Houdové nejlépe propojila s představami společnosti o smysluplném a efektivním využití prostředků věnovaných na podporu potřebným.

Nadační fond Slunečnice se během festivalových dní prezentoval také dalšími aktivitami. Například vedle hotelu Thermal byl každý den k dispozici informační stánek s nabídkou materiálů o nadačním fondu i originálních propagačních předmětů. Role hostesek v infostánku se symbolicky jedno odpoledne ujaly a aktivity nadačního fondu osobně podpořily Helena Houdová a Aňa Geislerová.
Podpořit bohulibé charitativní projekty Slunečnice kdykoliv a odkudkoliv je od 1. července možné také zasláním dárcovské DMS s textem DMS SLUNECNICE nebo DMS ROK SLUNECNICE na tel. číslo 87 777.

Fotogalerie:
 

 

 
 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek