Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Nadčasové anglické kovové postele Original Bedstead
spoluprace

Nadčasové anglické kovové postele Original Bedstead

Pohodlná a krásná lůžka nejen utváří interiér ložnice, ale rozhodují i o kvalitě spánku. Výběr vhodné postele se proto nevyplácí podceňovat. Ať již hledáte nepomíjivou tradiční krásu nebo moderní vzhled, obchod Bed & Bedroom je pro vás tou správnou volbou.


Najdete zde jedinečné anglické kovové postele Original Bedstead. Jejich předností je snadná údržba a dlouhá životnost, a protože jsou z kovu, jsou vhodné i pro alergiky.
Rolls-Royce mezi kovovými postelemi představuje kolekce z mosazi, která zosobňuje styl, eleganci a nejvyšší vyváženost formy. Viktoriánská epocha přivedla k dokonalosti jejich výtvarné řešení a výrobní postup. Využívala nejčistší mosaz a vytvořila nadčasovou klasiku, která je perfektním spojením vzhledu a funkčnosti. Všechna mosazná lůžka jsou vyráběna ručně, postupy zdokonalenými v průběhu let, s použitím unikátního patinování, které umocňuje jejich originalitu.

V nabídce Bed & Bedroom je cenově rozmanitá škála typů postelí od jednoduše elegantních až po vskutku královská lůžka splňující ty nejvyšší estetické požadavky. Můžete si přát lůžko s tradičně klasickými liniemi (Waterford – 76.200 Kč) či dát přednost jednodušším liniím (Kendall 50.400 Kč a Blyth 55.300 Kč) nebo si zvolit postel ve zdobnějším a odvážnějším stylu (Rannoch 109.000 Kč či Braemore 83.000 Kč).
 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek