Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Krásné nehty díky technologii nanostříbra
spoluprace

Krásné nehty díky technologii nanostříbra

Skvěle vypadající ruce se zdravými nehty jsou přáním každé ženy. Lak na nehty se ovšem částo po několika dnech od nalákování začne loupat. Jak prodloužit trvanlivost dokonale hladké vrstvy laku a krásný vzhled rukou po dlouhou dobu?


Společnost Farouk Systems USA příchází na český trh s novinkou v péči o nehty, sadou dvou přípravků pro zvýšení odolnosti laku na nehty a vyživení nehtové ploténky. Složení obou přípravků, podkladového laku CHI Base Coat a zpevňovače laku CHI Top Coat, je založeno na unikátní patentované technologii nanostříbra, využívající částic pravého stříbra pro odstranění bakterií a plísní z povrchu nehtové ploténky. CHI Base Coat a CHI Top Coat viditelně zpevní lak na nehtech a díky tomu vaše nehty vypadají oslnivě a zdravě po dlouhou dobu.

Podkladový lak na nehty CHI Base Coat je elastická výživa, která velmi dobře přilne k nehtové ploténce. Hladce ji pokryje a vyplní případné nerovnosti na povrchu nehtu, což usnadní následné nanášení laku. Přípravek posiluje nehtovou ploténku a chrání ji před vznikem žlutých skvrn, které bývají důsledkem používání laků intenzivních sytých odstínů. CHI Base Coat vyživuje a hydratuje keratinovou složku nehtu a zabraňuje jeho třepení a lámání. CHI Top Coat, keramický zpevňovač laku, zvyšuje odolnost laku proti mechanickému poškození. Použitím přípravku viditelně prodloužíte trvanlivost laku a zajistíte nehtům zářivý lesk.

Oba přípravky z řady CHI Nails byly vyrobeny ve spolupráci s americkými výzkumnými středisky, kde byla vyvinuta unikátní technologie nanostříbra, která má protibakteriální účinky. Složení produktů je obohacené o vitamíny a keratin, které vyživují a zpevňují nehtovou ploténku. Přírodní hedvábí přidané do těchto přípravků dodává nehtům mimořádný lesk, hydratuje nehtovou ploténku a usnadňuje nanášení laku. CHI Base Coat a CHI Top Coat jsou také šetrné k našemu zdraví, protože neobsahují zdraví škodlivé chemické látky jako toluen, formaldehyd a dibutyl ftalát, často používané v přípravcích na nehty.

Způsob použití: na čisté a suché nehty naneste vrstvu přípravku CHI Base Coat, dále vrstvu laku na nehty a na závěr zpevňovač CHI Top Coat.

Cena přípravků:
Podkladový lak na nehty CHI Base Coat – 180 Kč
Zpevňovač laku na nehty CHI Top Coat – 180 Kč


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek