Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Kapsičky pro kočky Hill´s - řešení na cesty
spoluprace

Kapsičky pro kočky Hill´s - řešení na cesty

Zažívací potíže na cestách, ze stresu či při nepravidelném životním stylu zná snad každý a netrápí jen nás, ale i naše kočky. Kočky mají rády život v pravidelném rytmu a jakékoli změny mohou způsobit problémy s jejich chováním, mimo jiné i odmítaní či špatné přijímání potravy.


Společnost Hill´s Pet Nutrition, světový lídr ve výživě malých zvířat, přichází s pomocí i v dobách blížících se dovolených.

Kapsičky pro kočky Hill´s obsahují kousky masa ve šťávě, nelepí se na patro a mají příjemnou strukturu, proto jim kočky dávají přednost. Jejich součástí je i směs klinicky vyzkoušených antioxidantů k podpoře imunity. Mají vyvážený obsah minerálů pro udržení zdravého močového traktu, čímž nehrozí takové riziko vzniku močových kamenů, kterými kočky často trpí. Kotěcí kapsičky jsou navíc obohaceny o přírodní kyselinu DHA, jež je obsažena i v mateřském mléce a je důležitá pro správný rozvoj mozku a sítnice. Kapsičky se nemusí uchovávat v lednici, na cestách je tedy můžete převážet třeba přímo v kabelce. Jednoduše je před použitím vymáčknete do misky a můžete tuto pochoutku servírovat.

Kočka je na rozdíl od psa striktní masožravec, má téměř dvojnásobné množství chuťových pohárků a svou potravu nabírá celou tlamičkou, nikoli jen zuby. Z těchto důvodů je potřeba velmi dobře volit vhodnou potravu. Kočky preferují vlhké krmivo, které se ale nelepí a lehce se žvýká. Příliš mazlavé krmivo se může nalepit na patro či jinou část tlamy a kočka by příště tuto stravu již nemusela chtít sníst. Některé kočky jsou hodně vybíravé, musíme jim proto dát na výběr ze široké škály příchutí. Kapsičky Hill´s jsou nabízeny v několika druzích – kuřecí, rybí, krůtí a hovězí. Koupit je můžete samostatně nebo již namíchané v multibaleních. Individuální potřeby vaší kočky zohledníte i správnou volbou kapsičky podle věku zvířete.

Ať již jedete na dovolenou se svým mourkem nebo jej necháváte hlídat babičkou, pamatujte, že láska prochází žaludkem nejen manžela, ale i vašeho čtyřnohého miláčka a mnohé stresuplné situace se daleko lépe překlenou s vhodnou, zdravou a vyváženou stravou, která bude zároveň chutným pamlskem.


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek