Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Bebe Brumík - kvarteto pro celou rodinu
spoluprace

Bebe Brumík - kvarteto pro celou rodinu

Při nákupu oblíbené dětské svačinky BeBe Brumík nyní můžete získat skvělý dárek pro celou rodinu – Brumíkovo kvarteto. Limitovanou edici karet s obrázky zvířátek z pražské ZOO dostanete v červnu k nákupu dvou rodinných balení BeBe Brumíka.


Brumíkovo kvarteto je ideální zábava pro celou rodinu. Kromě toho, že si při jeho hraní můžete pochutnat na měkké svačince BeBe Brumík, užijete si také mnoho zábavy při hraní kvarteta a dozvíte se spoustu nových informací o zvířátkách z pražské ZOO. Zjistíte, jak žijí lední medvědi nebo co jedí žirafy a gorily. Na každé kartě najdete obrázek konkrétního zvířátka a zajímavé informace o něm. Hra je vhodná pro celou rodinu a především u dětí rozvíjí znalosti a dovednosti. Menší děti se s Brumíkovými kartami naučí poznávat zvířátka, barvy a čísla, starší děti se mohou navíc zdokonalit ve čtení a prohloubit si znalosti o zvířátkách.

BeBe Brumík je měkká svačinka pro děti. Čokoládová a mléčná varianta je bohatá na mléko, které je zdrojem vápníku důležitého pro správný vývoj zubů a kostí. Brumík neobsahuje žádná barviva ani konzervanty. Vyvážená dětská svačina je velmi důležitá. Děti by měly jíst 5x denně, aby měly dostatek energie i živin potřebných pro svůj vývoj. Příkladem vyvážené svačinky může být BeBe Brumík, ovoce a sklenice mléka.

Brumíkovo kvarteto získáte v červnu k nákupu dvou rodinných balení BeBe Brumíka s čokoládovou příchutí (2 x 150 g) v běžné síti prodejen.

BeBe Brumík je měkká dětská svačinka ve tvaru medvídka. BeBe Brumíka vyrábí společnost Opavia-LU ve čtyřech příchutích – s čokoládovou, mléčnou nebo jahodovou náplní a nově také s medem. BeBe Brumík je zcela bez konzervačních látek a barviv. Doporučená regálová cena všech příchutí BeBe Brumíka je 7,90 Kč. Více na www.brumik.cz 


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek