Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Co na sebe? Etno styly, barevné vzory jsou pro toto léto in!
spoluprace

Co na sebe? Etno styly, barevné vzory  jsou pro toto léto in!

Počasí se nám pomalu, ale jistě přehouplo směrem k létu a vy si možná lámete hlavu, čím tak oživit svůj šatník. Kriteria: nové kousky musí doplňovat to, co ve své šatní skříni už máte, ale zároveň musí být „in“. Jak si poradit? Sáhněte po etno stylu, výrazných potiscích, batice, vzorech, rozevlátých střizích, pohodlných materiálech.

Trička a halenky
Těch samozřejmě není nikdy dost. A jelikož jejich nákup je mnohem jednodušší než shánění dobře padnoucích kalhot či pohodlných bot, pusťte se do nich! Jedničkou je již zmíněný etno styl. Potisky a vzory á la indiánka se skvěle hodí k opálené kůži. Dbejte i na zdobení – krajkové lemy, korálky, to vše přispívá k atmosféře v duchu etno! Nezapomínejte ani na batiku, která je opět v kurzu! V této módní vlně už ji ale nemusíte pracně vyrábět doma, i když to má také svůj půvab. Obchody jsou batikou doslova zavalené, stačí si jen vybrat. Od pestrobarevných abstraktních vzorů přecházíme k obrázkovým potiskům. Připadají vám infantilní? V žádném případě! Co třeba jim říkat… roztomilé?

Svůj nový úlovek doplňte džínami všech délek a střihů, perfektně se hodí i volnější plátěné kalhoty. Sukně doporučujeme spíše ke střízlivějšímu topu, ale odvážným se samozřejmě meze nekladou!

Sukně a šaty
Zapomeňte na nákup dalších kalhot, těch máte jistě dost. Zato sukně, nechybí vám náhodou nějaká? A máte vůbec nějaké letní šaty? Projděte šatník, vyhoďte ty, které jste si už tři roky nevzala na sebe a pusťte se do vybírání. Vynechte také kraťounké sukýnky – k etno stylu se hodí sukně dlouhé až na zem! Čím pestřejší vzor, tím lepší! Čím více vzorů pohromadě, tím zajímavější! Nezapomeňte doplnit nezbytným širokým páskem.

Šaty samozřejmě následují sukně, takže pro ně platí stejná pravidla: maxi délka, vzory, kombinace. Navíc ještě jsou obohaceny o řasení, zdobení, vykrojené výstřihy a různé šňůrky a gumy na stažení v pase či pod prsy.

Doplňky
Bez nich to samozřejmě nejde. Přehoďte kolem krku nebo přes ramena lehkou šálku. Zápěstí ozdobte výraznými náramky – frčí barevné ze dřeva! Kabelka je nezbytným průvodcem každým dnem, vyberte takovou, do které se vám vejde vše! Pásky, brýle, boty, hrajte si, dnešní móda je dostupná každému, stačí se jen rozhlédnout kolem sebe! Nemusíte mít šatnu plnou oblečení, bohatě postačí jeden základní kousek, který perfektně sedne; ten potom už snadno ozvláštníte jednoduchými prvky.

Foto:
Quelle.cz


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek