Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Nová kolekce koktejlových šperků BULGARI
spoluprace

Nová kolekce koktejlových šperků BULGARI

Značka Bulgari, která letos slaví 125. výročí, představuje svěží a barevnou kolekci skvostných koktejlových šperků Parentesi Cocktail. Moderní a neobyčejný design těchto nových šperků nese všechny znaky charakteristické pro značku Bulgari.

Velké barevné drahokamy jsou doplněny znakem Parentesi, jenž se objevuje u všech šperků jako hlavní dekorativní prvek.
Název nové kolekce odkazuje na koncept „koktejlových prstenů“, které jsou charakteristické barevnými kameny a okázalým vzhledem. Tyto prsteny se původně nosily na zahajovacích nebo koktejlových večírcích. Odtud také pochází jejich název. Ten se zřejmě začal používat v době prohibice ve Spojených Státech. Večírky, při kterých se tajně a v rozporu se zákonem servírovaly alkoholické nápoje, byly velmi trendy. Při gestikulaci a každém upití ze sklenky dávaly přítomné dámy na odiv prsten, jenž odrážel jejich vlastní osobnost. Popularita těchto prstenů dosáhla svého vrcholu v 50. a 60. letech minulého století, kdy byly večírky high society velmi vyhledávané.
Bulgari jim vzdává hold kolekcí neobyčejných prstenů. Ty jsou osazeny barevnými kameny o průměru 20 mm, které byly pečlivě vybrány pro své pronikavé odstíny. Barva a znak Parentesi jsou klíčovými prvky také u ostatních kusů, jež kolekci doplňují: elegantních náhrdelníků, náušnic a náramků z růžového nebo bílého zlata.
Osobitost kolekce je vyjádřena vytříbenými tóny ametystu, modrého topazu, zeleného křemene a citrínu, jež jsou použity samostatně nebo v harmonických kombinacích s menšími kameny. Jiskru jim dodávají diamanty, které zároveň vytvářejí sugestivní barevné kontrasty.

Fotogalerie:

 

 

Koktejlový prsten z růžového zlata s citrínem a diamanty (82 650 Kč), koktejlový prsten z bílého zlata s modrým topazem a diamanty (82 650 Kč), náhrdelník z růžového zlata s ametysty, citríny, zelenými křemeny a diamanty (712 700 Kč), náhrdelník z bílého zlata s modrými topazy, ametysty a diamanty (193 800 Kč), krátké náušnice z bílého zlata s modrým topazem a diamanty (111 200 Kč).

Novou kolekci šperků Bulgari prodává společnost Carollinum ve své exkluzivní prodejně v Pařížské ulici 11, Praha 1.
Oficiální stránky společnosti Bulgari: www.bulgari.com


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek