Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Hrabalovo Kersko aneb slavnost jak se patří
spoluprace

Hrabalovo Kersko aneb slavnost jak se patří

Hrabalovo Kersko letos pojedenácté Skvostné prostředí kerského polesí, nostalgie Hrabalových knih, vůně klobás, lahodná chuť Postřižinského piva, přátelská atmosféra a dobrá nálada – to je Hrabalovo Kersko. Originální lesní slavnost probíhající na počet tohoto známého autora.


Letos se uskuteční v sobotu 23. května v osadě Kersko poblíž Sadské u Nymburka její již 11. ročník. A co všechno na letošní slavnosti odehraje?

Ať již patříte mezi příznivce díla spisovatele Bohumila Hrabala nebo jen hledáte příjemný program na květnovou sobotu, můžete se těšit na procházku po místech, která měl známý autor rád a na další bohatý program určený jak dospělým, tak jejich dětem. A rozhodně by z něj měl radost i samotný Bohumil Hrabal.
 

Akce bude zahájena dopoledním pochodem Kerskem. Pochod začíná u Josefského pramene v 10.00 hod. a provede zájemce oblíbenými spisovatelovými místy. Ti, kteří si pochod nenechají ujít, se mohou těšit na zajímavé soutěže v jeho průběhu. Jaké to budou? Nechte se překvapit. Kdo by měl chuť se místo procházky raději projet na kole, může se zúčastnit cyklovyjížďky z Nymburka do Kerska. Vyráží se také v 10.00 hod., ale tentokrát od Vodárenské věže.


Hlavní program slavnosti se odehraje odpoledne na zahradě lesního ateliéru Kuba, moderátorského řemesla se ujme Vojtěch Kladívko. Z bohatého programu si každý určitě vybere „to své“. Např. ve výstavních prostorách Lesního ateliéru Kuba může shlédnout výstavu Bohumil Hrabal ve fotografii, jejíž autorkou je přední česká fotografka Hana Hamplová. Nebo se může pobavit divadelním představením herců z nymburského Hálkova divadla. A co se bude letos hrát? Jak jinak než některé Hrabalových děl, tento rok „Schizofrenické evangelium“.

K občerstvení se bude mimo jiné podávat sele na rožni, klobásy nebo valašské regále. Všechny tyto pochoutky pak můžete stylově spláchnout pivem. Na své si přijdou milovníci piva světlého i tmavého, chybět nebude ani Bogan, pivní speciál, který nese Hrabalovu přezdívku.

Tak už jste se rozhodli? Několik set spokojených návštěvníků v loňském roce by Vám jistě potvrdilo, že to bude stát za to i letos. Tedy neviděnou v Kersku.


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek