Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Láska je láska ... a kvete v každém věku!
spoluprace

Láska je láska ... a kvete v každém věku!

S teplejšími a slunečnými dny v nás narůstá chuť na pohyb, procházky a různé radovánky. Odborníci na lidskou mysl a tělesné touhy už dávno dokázali, že s příchodem jara a léta se v nás ve velkém bouří hormony, všude je cítit vášeň, feromony a jsme mnohem více přitahování opačným pohlavím. V květnu se rodí láska a s příchodem léta vrcholí vášeň.


A právě pro tyto chvíle má Pepino po ruce kondomy jako ulité na slunečné a voňavé měsíce. Sexy aroma balíček, který byste v čase nabitém sexuální touhou měli mít stále při sobě. Láska je láska, spojují se v ní vášnivé emoce, kterým je třeba dát průchod, a zároveň nezapomínat na ochranu a bezpečnost při sexu.


Afrodiziaka v podobě voňavých kondomů

Pepino Strawberry
Jahody symbolizují vitalitu a svěžest, jsou plné vášně a celá tisíciletí se považují za přírodní afrodiziakum, které je součástí milostných předeher. Podmanivá a jemná vůně čerstvých jahod zvyšuje libido a dodá vaší lásce tu správnou náladu a atmosféru.
Cena: 1 balení (3 ks) je 30 Kč.


Pepino Banana
Banán patří k známým afrodiziakům, a to díky obsahu mixu stopových prvků a rostlinných hormonů, které podporují chuť na sex. Nechejte se zlákat vůní sladkého ovoce, které bude ve vás evokovat ex (r)otické představy.
Cena: 1 balení (3 ks) je 30 Kč.


Pepino Cool Mint
Mentol snižuje nervozitu a pomáhá odbourat stres. Díky jeho vůni se teda můžete příjemně uvolnit a oddat se vášni s partnerem. Mentolová aroma má osvěžující a chladivý efekt, který ve vás zaručeně probudí sexuální touhu. Cool Mint představuje postelové zpestření spojené s ověřenou kvalitou a mimo jiné, udržuje erekci.
Cena: 1 balení (3 ks) je 36 Kč.


Pepino Chocolate
Omamná vůně čokolády, skvělá sladká chuť nenechá nikoho chladným. A u žen to platí dvojnásobně, protože čokoládové aroma výrazně zvyšuje chuť žen na sex. Kondom Chocolate, s ne příliš vtíravou vůní, je teda zárukou „žhavých“ zážitků. Vůně čokolády probouzí silné pocity vášně.
Cena: 1 balení (3 ks) je 36 Kč.


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek