Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Mystická dovolená pro každého
spoluprace

Mystická dovolená pro každého

Chcete zažít dovolenou, na kterou nezapomenete? Dovolenou při které si nejen odpočinete a užijete moře a sluníčka s celou rodinou, ale také zažijete místní zvyky na vlastní kůži, ochutnáte gurmánské speciality a dýchne na Vás kouzlo historie? Navštivte Krétu a nikdy na ní nezapomenete.


Kréta, kolébka mnoha civilizací je nejjižnějším a zároveň největším ostrovem Řecka. Homér o jejích krásách psal už kolem roku 800 př.n.l. . Již od starověku tvořila Kréta přirozený most mezi Orientem, Egyptem a Evropou. Najdete tu vysoké hory, hluboké kaňony, nádherné pláže, krasové jeskyně. Na své si přijdou milovníci vodních sportů i zastánci klidné rodinné dovolené.
Velké množství krétských pláží patří k nejkrásnějším plážím Evropy a získávají každoročně Modrou vlajku – mezinárodní ocenění, hodnotící čistotu a celkový vzhled pláží.

Kolébka civilizací
Zajímáte se o historii nebo Vás zajímaní mýty? Pak Vás jistě nezklamou archeologická naleziště. Nenechte si ujít tajemnou jeskyni Dikteon, ve které přišel na svět Zeus nebo se vydejte po stopách Minotaura. Za legendární labyrint, postavený Daidalem, je v dnešní době považován královský palác Knossos. Víme sice, že nevznikl celý najednou, ale obsahuje takové množství složitých místností – nejrůznějších tvarů, v několik patrech, že mohl současníkům v mladší době kamenné připadat skutečně divotvorně.

Jak vybrat správnou cestovní kancelář?
Jak se nespálit při výběru cestovní kanceláře? Vyberte si někoho, kdo je v Řecku opravdu doma. Cestovní kancelář Greece Tours Prague se specializuje na Krétu a celé Řecko více než 20 let. Nabízí svým zákazníkům kvalitní a osvědčenou dovolenou pro celé rodiny za super ceny.
Na internetových stránkách Greece-tours.cz si můžete svůj zájezd nejen rezervovat v pohodlí domova. V detailu zájezdů najdete podrobné popisy s internetovými odkazy a často i s pozicí ubytování Google earth, fotografie a seznam dostupných termínů s odkazem na rezervaci. Cena se kalkuluje automaticky dle navolených možností včetně všech povinných příplatků. Zájezd pak můžete uhradit platební kartou online přes internet nebo jiným způsobem, který si zvolíte.


Mimořádná nabídka
Nečekejte na last minute. S našimi partnery jsme pro Vás vyjednali super slevy a Vy si můžete vybrat zájezd podle svých představ už nyní. Nečekejte, co na Vás zbude. V současných dnech si můžete vybrat mezi v mimořádné nabídce.

Vyhraj si svůj zájezd do Řecka
20.4.2009 startuje na Greece-tours.cz soutěž o zájezd dle vlastního výběru. Odebírejte novinky a dozvíte se o žhavých cenách jako první a navíc můžete vyhrát zájezd, letenky nebo poukaz na slevu ze zájezdu…


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek