Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Přátelství a sex dohromady?
spoluprace

Přátelství a sex dohromady?

Večer při filmu. Tvůj kamarád u tebe bude zase jednou nocovat. Ležíš s ním na posteli, díváte se na film a dobře se bavíte. Ale dnes je něco jinak. Něco se vznáší ve vzduchu. Náhle si všimneš, že už ležíte dost blízko u sebe. Dokonce se k sobě už trochu tulíte.Pak to na vás přijde, chcete se důvěrného přítele dotknout, pohladit ho, cítit u sebe. Ale vaše touha říká, že chcete víc. Chcete sex! Může se to seběhnout velmi rychle. Ten pocit tě přímo povalí a ty se ocitneš v situaci, která ti je neznámá. Rychle a bez výstrahy. Ale co teď? Máš potlačit své pocity? Mít sex s někým, koho znáš už léta? Může to fungovat? Bude vaše přátelství stejné jako předtím? Nebo se všechno změní? Vyvstane mnoho otázek, když nastane taková situace - sex s nejlepším kamarádem?

Výhody

Samozřejmě bys mohla říct: Co může být lepší než obejmout oblíbeného kamaráda, políbit ho a možná s ním dělat také něco víc? Dobře se znáte, jeden pro druhého byste dali ruku do ohně. Není to takový pocit jako se jednou vyspat s někým neznámým. Můžeš svému kamarádovi bezmezně důvěřovat. Vlastně ho ani nemiluješ. Máš ho jen ráda. Takže co stojí v cestě? Mohli byste si někam vyjít, pak se doma podívat na nějaký film, strávit vášnivou noc a další den se pohodlně rozejít. Do doby, dokud oba k sobě cítíte jen přátelství a nemáte problém si občas vyjít s jiným, mohlo by to celé docela dobře fungovat. Ale existuje i druhá strana mince...

Nevýhody

Tak rychle, jak mohlo dojít k sexu, stejně tak rychle nemusí být nic jako předtím. Stává se, že vaše přátelství se zredukuje už jen na sex, vlastně se už kvůli ničemu jinému nesetkáváte, protože je to přece tak jednoduché. A přátelství přijde zkrátka. Zbudou vám už jen stále se opakující schůzky kvůli sexu. Běžné styky trpí. K druhému cítíte už jen určité závazky kvůli sexu, protože nakonec je to váš kamarád a chcete, aby byl šťastný. Mít všechny tyto emoce a dojmy pod kontrolou připadá většině neuvěřitelně těžké. Jasný rozkol mezi přátelstvím a sexem nepřichází v úvahu. A postavit mezi vás úsloví - vlastně se nic nestalo - také není zrovna lehké.

Co teď?

Podle toho, jak na věc došlo, jestli spontánně nebo plánovaně, i to může přinést určitý výsledek. Všechno jste si dobře rozmysleli a můžete vyloučit, že s tím jeden z vás dvou nemá problém? Pak samozřejmě nikdo a nic nestojí v cestě. Nebo máte pochybnosti, jak všechno bude a jak budete dále reagovat? Pak od sebe dejte ruce pryč a buďte rádi za vaše dobře fungující přátelství. Protože to je stokrát cennější než jediný sex.

Pokud jste to však přehnali a teď se trápíte a nevíte jak dál, zkuste si situaci mezi sebou vyjasnit. Promluvte si o tom, co pro vás sex mezi vámi znamenal a co pro vás znamená vaše přátelství. Možná vám to pomůže k tomu, jak spolu zase co nejlépe vycházet. Přátelství znamená minimálně to, že se objetí a pomazlení zřeknete. Ale pokud je přátelství tak těsné a dobré, pak to možná uděláte rádi. Sex s kamarádem je přece jenom více než běžná schůzka na jednu noc, protože je v něm nesmírně mnoho důvěry. Pro někoho může platit: sex a přátelství dobře zvládáme, takže proč ne? A pro ostatní: přátelství je přátelství a sex je sex!

Carmen; www.sexrady.eu


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek