Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Jak pro uspokojení stimulovat bod G prsty
spoluprace

Jak pro uspokojení stimulovat bod G prsty

Bod G

Když budete experimentovat s drážděním bodu G, zkuste některý z následujících pohybů.

- Pronikejte prsty do vagíny a ven, při pohybu ven tlačte směrem nahoru, abyste stimulovali bod G.
- Současně drážděte klitoris rukou nebo jazykem (partner(ka)).
- Pomalu klouzejte prsty ze strany na stranu přes bod G, prostředníčkem tlačte nejvíce.
- Pohupujte prsty ze strany na stranu přes bod G, vždy použijte pevný stisk.
- Jemně, ale pevně bod G stiskněte.

Uvolněte se
Když jste uspokojování, nesnažte se mít celou situaci pod kontrolou, i když jste ta, co vede. Působilo by to jako překážka vašeho orgasmu. Uvolněte se stejně, jako byste byla v kadeřnickém salonu a nechala si masírovat hlavu během mytí vlasů: Zavřete oči, uvolněte se a vychutnejte si pocity, jako byste si přála, aby vás takhle někdo hýčkal každý den. Na dráždění bodu G a orgastické reakce se dívejte stejně – klidně se do tohoto momentu ponořte, místo abyste přemýšlela, co se děje, a dělala si starosti s tím, jak byste měla reagovat.


Hýbejte se!
Neočekávejte, že vaše prsty nebo váš partner udělají všechnu práci. Když budete jenom ležet, ničemu to zkrátka nepomůže. Pusťte se do toho, obzvláště když to začne být příjemné, když to uděláte, dejte svému partnerovi neverbální signál, že dělá nějaký pokrok. Pohněte například pánví, abyste cítila během dráždění lepší kontakt.
Nezapomínejte na klitoris
Pokud masturbujete, drážděte svůj klitoris, nebo pokud uspokojujete partnerku, nechte ji dráždit klitoris rukou nebo sexuální hračkou, zatímco vy budete obšťastňovat bod G. Pomůžete vzrušení a zvýší se pravděpodobnost, že bude reagovat na vaše snažení v oblasti bodu G.

Fantazírujte!
Při stimulaci bodu G se ztraťte ve svých fantaziích. Předstírejte, že se milujete se svou oblíbenou hvězdou, nebo si představte, že vy jste ta star a váš milenec je fanoušek ochotný udělat pro vás cokoliv, nebo předstírejte, že jste sexuální otrokyně a vaše láska si s vámi může udělat, co bude chtít. Tohle pomůže odvést pozornost od toho jediného místa a uvolníte veškerý nátlak při jeho hledání. Jakkoliv rozptýlíte svou pozornost, zjistíte najednou, že vaše spodní partie se blíží k úžasnému okamžiku !
Použijte hračku
Zkuste použít dildo nebo vibrátor, zejména pokud máte potíže určit polohu bodu G, potíže s jeho stimulací nebo zkrátka potřebujete víc. Hračky taky pomůžou, pokud jsou už vaše prsty unavené nebo potřebujete přestávku.

Zlobte
Pohybujte se mezi klitorisem a bodem G. Oba přiveďte na pokraj orgasmu, dokud vaše milenka už nebude moci sexuální napětí více vydržet.
Zkuste posilování
Zkuste posílit svaly pánevního dna. Znásobíte tak reakce dráždění bodu G, bude citlivější a vy budete moci lépe ovládat své orgastické reakce. Sexuální hračky vám s tím pomohou.

Kniha: Žhavé doteky pro vášnivý sex, Yvonne K. Fulbright, nakladatelství CPRESS knihy.cpress.cz


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek