Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Psychologové varují: vůně kůže je silně erotická
spoluprace

Psychologové varují: vůně kůže je silně erotická


Vůně oblečení a jiných doplňku vyrobených z přírodní kůže zdolává zub doby velmi specifickým způsobem. Je evidentní, že osobitě příjemná vůně kůže přitahuje zvláštním způsobem.Z psychologického hlediska je podstatné zjistit, jestli lidé inklinuji k tomu investovat větší částku peněz a energie k zakoupení produktu vyrobeného z pravé kůže a to v případě že neprokazuje vzhledově žádný rozdíl k podobnému oděvu či produktu vyrobeného z umělé kůže. Na základě zkušenosti zní odpověď jasně ano: většina lidí si čuchá k danému produktu, který má v úmyslu si koupit – ať je to taška, kozačky, sako či kabát. Přičichnutím si zákazník ověřuje kvalitu a hodnotu produktu. V mnoha případech ženy dokonce pociťuji touhu, když ucítí vůni kůže na nějakém mužském protějšku. Nabízí se tedy závěr, že specifické aroma kůže je natolik atraktivní, že se lidé pokouší ho vlastnit zakoupením různých produktů vyrobených z tohoto surového materiálu.

Kdysi dávno patřila kůže k „úplně prvním” oděvům - dnes se považuje za „noblesní”. Důvod se dá hledat v nadměrném množství „umělých” věcí, které nás obklopují. V této souvislosti na nás působí kůže více přirozeně a originálněji.

Vůně a pachy hraji důležitou roli při seznamování lidí. Vedle našich estetických představ nám vůně pomáhají při podvědomém rozhodování, jestli nás někdo přitahuje či nikoliv. Obzvlášť ženy těžko zapomenou na určitou vůní – ženy mají totiž výrazně lépe vyvinuté olifaktorní senzory než muži. Od nepaměti jsou posedlé vůní kůže a spojují si ji s ideálem mužnosti. Muž, oblečený do kůže, evokuje u žen mužskou sílu a vášeň. Rovněž to provokuje i jejich sexuální touhu. Muž, který nosí kůži se stává pro ženy atraktivnějším a dominantnějším. Ženy si většinou neuvědomuji, že je takový muž přitahuje, ale jejich reakce tento fakt jednoznačně potvrzují.


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek