Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Moderní žehličky nabízejí nespočet užitečných funkcí a zpříjemňují žehlení
spoluprace

Moderní žehličky nabízejí nespočet užitečných funkcí a zpříjemňují žehlení

Pod značkou Concept přichází na náš trh nová, technologicky vyspělá řada digitálních žehliček s označením Advance. Žehličky vynikají především zcela unikátní žehlící plochou ANODIA. Tato plocha má výbornou kluznost, spolehlivě nepřilnavý povrch a je vysoce odolná proti poškrábání.

Moderní výbavu žehličky doplňuje také trojkombinace užitečných funkcí.
Odvápňovací systém ANTI-CALC omezuje tvorbu vodního kamene, a tím zaručuje delší životnost žehličky. Funkce ANTI-DRIP zabraňuje nežádoucímu kapání a protékání vody skrz napařovací otvor. Bezpečnostní funkce AUTO-SHUT OFF dokáže žehličku sama vypnout.
„Žehlící plocha ANODIA je specialitou naší značky a v oblasti žehlení je opravdu revoluční. Použitý materiál má vysoká kluznost, díky níž je žehlení snadnější, je nepřilnavý, takže žehlička se nelepí na žádné tkaniny, a povrchová tvrdost zabraňující poškrábání žehlící desky například o zipy či knoflíky,“ vysvětlil Ondřej Macek, obchodní ředitel Conceptu pro Českou republiku.
Žehlička je opatřena řadou praktických pomocníků. Především chytrým LCD displejem, se kterým je nastavení teploty na jakýkoli druh tkaniny velmi přesné a komfortní. Snadné žehlení i méně poddajných tkanin pak zajistí silné a rovnoměrné dávkování páry 35g/min, extra parní ráz 100g/min a 94 napařovacích otvorů. Na rychlé žehlení košil nebo obleků lze využít vertikální napařování.
Již zmíněná bezpečnostní funkce AUTO-SHUT OFF dokáže žehličku spolehlivě vypnout, pokud je bez pohybu v horizontální poloze déle než půl minuty nebo vertikální déle než deset minut. Vypnutí navíc žehlička oznamuje akustickou a světelnou signalizací.

„Bezpečnost spotřebičů je pro nás velmi důležitým kritériem. Určitě všichni znáte situaci, kdy odejdete z domu, a pak si nejste jisti, zda jste žehličku vypnuli. Řešením je právě funkce samovypínání - AUTO-SHUT OFF, která jistě udělá radost všem našim zákazníkům, “ řekl Ondřej Macek.

Firma poskytuje na výrobek rozšířenou záruku „2+1 Concept Guarentee“. Kromě zákonné dvouleté záruky dostane zákazník ještě jeden rok bezplatného servisu navíc.
„Dobře vím, že žehlení nepatří k oblíbeným domácím pracím, ale bohužel se bez něj prostě neobejdeme. Pokud žehlíte jen dvě hodiny týdně, prožehlíte za rok asi čtyři a půl dne. Díky novým technologiím je však možné čas žehlení zkrátit na minimum a také ho co nejvíce ulehčit a zpříjemnit,“ dodal Ondřej Macek, obchodní ředitel Conceptu pro Českou republiku.

Více o produktech na www.my-concept.cz 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek