Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

„MILUJTE S PEPINEM“ okořeňte si romantický Valentýn
spoluprace

„MILUJTE S PEPINEM“ okořeňte si romantický Valentýn

Svíčky, víno, vášeň a Pepino! I takto může vypadat vaše žhavá noc lásky. K orosené lahvi sektu přiložte vibrační kroužek Pepino a bezpečný sex si naplno vychutnejte s kondomy značky Pepino. Nenechte nic náhodě a překvapte svého partnera sexy pomůckami.


Blíží se den svatého Valentýna, který si většina zamilovaných párů nejradši užívá na tichém a intimním místě, kde si můžou plně věnovat jeden druhému.

ON + ONA
Den zamilovaných rozhodně patří párům a samozřejmě vášni a sexu. V tomto případě nesmí chybět zásoba bezpečných kondomů, které splní i různá přání…

Pepipo pro vás vybralo na valentýnskou noc tyto druhy:


PEPINO WARMING (HŘEJIVÝ EFEKT)
Díky speciálnímu lubrikantu má tento kondom hřejivý efekt při intimním styku. Je to jeden z kondomů, který byl vyvinutý nejenom na ochranu, ale i na zvýšení sexuálního apetitu. Warming myslí na všechny hravé požitkáře. Užijte si horkou chvilku ve dvou.

PEPINO STRAWBERRY (JAHODA)
Jemná vůně čerstvých jahod dodá vaší lásce správnou náladu a atmosféru.

PEPINO 3 IN 1
Kondom standardní velikosti je anatomicky tvarovaný (stejně jako XL&Anatomy), zdrsněný vroubky (stejně jako Pleasure) a kroužky pro maximální efekt (podobně jako Effect). Připravte se, trojité tvarování znamená trojnásobné potěšení!

PEPINO BASIC
Milovníci klasiky si určitě vyberou kondom Basic, je úplně neutrální, jen navlhčený silikonovým olejem. Kondomy mají lehké vanilkové aroma, které neutralizuje typický pach latexu.

NĚCO EXTRA…
Chcete-li vyzkoušet něco výjimečného ve výjimečný den, sáhněte po Pepino Vibrating Ring – vibrační kroužek – je jako stvořený pro 14. únor. Při jeho zapnutí dochází k jemným vibracím, které se přenáší na oba partnery a způsobují nepopsatelné pocity. Kroužek je možné použít s kondomem, ale i bez něj. Vibrating Ring je na jedno použití. Tak odhoďte zábrany a potěšte s ním nejen sebe, ale i svého partnera.

TIP na žhavý večer – PEPINO Párty
V sobotu 14. února se můžete přijít pobavit na Pepino párty. Večer plný hudby, svůdných pohybů a věcných výher od Pepina na vás čekají v Havířově v klubu Stodola (www.stodolaclub.cz), v Příbrami v klubu Hubajda (www.hubatacernoska.cz), ve Vodňanech v klubu Vikmax (www.vikmax.cz) a v Kasalicích v klubu MC Relax (www.kasalice.cz). Více informací o Pepino párty najdete na stránkách jednotlivých klubů.


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek