Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Žhavé doteky pro vášnivý sex
spoluprace

Žhavé doteky pro vášnivý sex

Média odjakživa zbožňují sex, takže pravidelně vychvalují „nejnovější“ způsoby, jak přivést partnera k šílenství jen jediným dotekem. Neuběhne ani jeden měsíc, kdy by nějaký časopis neavizoval „nové“ erotogenní zóny, které musíte zkusit a které zaručeně otřesou vaším světem i sexuálním životem.

Čtenáři tají dech a doufají, že tentokrát to bude konečně ONO a jejich sexuální život se navždy změní.
Takové články prodávají, protože lidé touží a potřebují lepší milování, lepší vztahy a lepší komunikaci mezi partnery. Jako odbornici na sex mě časopisy často žádají, ať jim poskytnu komentář k jejich článkům, ve kterých se píše o tom jediném místě, kterého se je třeba dotknout, aby partner zažil to nejlepší vzrušení, a jak to udělat se zručností a odborností sexuologa. Ale ať už se mě ptá novinář, student, návštěvník mých webových stránek nebo některý z diváků na mých debatách, každý chce vždy vědět: Kde se ho mám dotýkat? Proč to nedělám správně? Jak ji mám dráždit? Jak dlouho, než uvidíme výsledky? Jak jinak – a lépe – to máme dělat? Je možné mít orgasmus – nebo více orgasmů? Proto jsem byla nadšená, že se mohu pustit do knížky, která mluví o tom všem, první svého druhu, která všem lidem všech orientací všude na světě nabízí jediný zdroj, který se věnuje výhradně žhavým místům po celém těle a zevrubně radí, jak je nažhavit.

Jelikož o sexu píšu, přednáším a také v médiích se mu věnuji již více než deset let, zapracovala jsem na sobě, abych knihu dovedla k dokonalosti. Abyste odhalili bohatou studnici erotogenních zón a naší sexuální výbavy, jdu za hranice „co, kde a jak“ a pouštím se do mnohdy velmi žhavých detailů.Spojuji názory a praktiky z různých oborů, hlavně tantry, jógy, refl exologie a akupresury. S touto knihou lidé v podstatě porozumí základům sexuální intimity, po které touží, a připraví se na zábavu, kterou zažijí při vzrušování svého partnera.
Ať už jste začátečník nebo zkušený milenec, či zda se potom ještě musíte uspokojovat nebo jste ten, co uskuteční všechna partnerova přání, tato kniha  vás zaručeně „vtáhne do děje“. Uvádí všechny ženské i mužské erotogenní zóny a zároveň žhavá místa, která sdílejí obě pohlaví. Vždy se zmíním o tom, proč je zrovna tohle místečko tak úžasné, zda souvisí s určitým typem orgasmu, pravidla, jak si s tímto místem hrát a jak jej nejlépe dráždit, ať už prstem, jazykem, rukou nebo překvapivě i jinou částí těla. Navíc jsem naprosto nadšená, že jsem mohla do vašich milostných hrátek zařadit i akupresuru a jógu. I když hodně lidí ví, jak jsou pro ně tyto holistické praktiky dobré, mnoho si jich zatím neuvědomuje, jak úžasné mohou být pro váš milostný život V této knize se to prostě naučíte!

Žhavé doteky pro vášnivý sex
Objevte tajemství nových erotogenních bodů!


Autorka: Yvonne K. Fulbright
Vydalo nakladatelství Cpress www.knihy.cpress.cz
 


 


Obsah knihy
ÚVOD
NEBOJTE SE POZNAT DOSUD NEPOZNANÉ
VULKANICKÉ BODY JEJÍHO TĚLA, KTERÉ MUSÍTE ZNÁT
JEJÍ VAGINÁLNÍ ŽHAVÁ MÍSTA PRO ORGASTICKOU ERUPCI
NEOBJEVENÁ MÍSTA, PŘI JEJICHŽ DRÁŽDĚNÍ BUDE STÉNAT
JEHO ŽHAVÁ MÍSTA PRO EXPLOZIVNÍ VÝSLEDKY
JEHO BOD G, KTERÝ NA VÁS VYCHRLÍ GEJZÍR
JEHO EXPLOZIVNÍ MÍSTA
HRAJ SI SE MNOU
MÍSTA, KTERÁ VÁS OHROMÍ
ŽHAVÁ MÍSTA CELÉHO TĚLA
NEZBEDNÁ MÍSTEČKA
MÍSTA, KTERÁ VÁS ROZTAVÍ

JE TĚŽKÉ SE OVLÁDAT:
SEXUÁLNÍ HRAČKY PRO ZÁBAVU A USPOKOJENÍ
ZAKUSTE ŽÁR: MILOSTNÉ POLOHY
PRO MAXIMÁLNÍ USPOKOJENÍ VAŠICH ŽHAVÝCH MÍST 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek