Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

''Královna Alžběta mě překvapila,'' říká Meky Žbirka po osobním setkání
spoluprace

"Královna Alžběta mě překvapila,"  říká Meky Žbirka po osobním setkání

Britská královna Alžběta II. se svým manželem princem Philipem ve středu 23. října přicestovala na historicky první návštěvu Slovenska.Její letadlo přistálo zhruba půlhodinu před polednem na bratislavském letišti a už přibližně hodinu nato se v Místodržitelském paláci krátce sešla s několika osobnostmi slovenského sportovního a kulturního života.
Nechyběl mezi nimi ani Miro Žbirka. Okamžik, kdy se ocitl před královnou a mohl s ní krátce promluvit, řadí mezi nejsilnější zážitky ve svém životě.
„Čekal jsem, že půjde jen o jedno z mnoha formálních přijetí, které královna během své návštěvy absolvuje. Takže když se zastavila a oslovila mě, byl jsem v šoku. V krátkosti jsem jí vylíčil naši rodinnou historii, jak si moje maminka Angličanka vzala za manžela Slováka a královna poznamenala: „To je dobrá kombinace.“ Nakonec zareagovala slovy: „… And you can sing (vy zpíváte)...“ Takže je jasné, že věděla, kdo jsem, čím se živím. Pro mě dost překvapivá věc,“ neskrývá nadšení z nečekaného rozhovoru Meky.

Před setkáním absolvoval krátkou instruktáž dvorské etikety. „Vůbec si nejsem jistý, jestli jsem nakonec v nervozitě něco nepopletl, ale snad to bylo v pohodě,“ loví Meky v paměti další čerstvé dojmy. Královna Alžběta je podle něj velmi příjemná dáma se smyslem pro humor. „Má opravdu příjemný úsměv a vůbec nebyla strohá nebo odtažitá,“ dodává.

Oficiální návštěva britské královny na Slovensku skonřilo v pátek 24. října.
 

Zdroj: 2media.cz


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek