Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Sprchu, nebo vanu?
spoluprace

SPRCHU, NEBO VANU?

Jedna ze základních otázek jistě zní: Vanu, nebo sprchový kout? Samozřejmě záleží na tom, zda dáváme přednost rychlému osprchování, nebo vaně plné pěny. Sprchový kout je prostorově méně náročný, ale v nabídce koupelnových studií jsou dnes i vany, které nezaberou o moc větší prostor a přitom pohodlné vykoupání bez problémů umožní.


Oblíbeným kompromisem jsou vany se sprchovou zástěnou. Některé mají část sprchové zástěny dokonce otočnou, takže po vstupu do vany za sebou můžeme zavřít dvířka jako ve sprchovém koutu.
 
Vana LOGIC 120 boří mýty o tom, jak velká musí vana být, aby byla pohodlná. Pokud je v koupelně tak málo místa, že běžná vana nepřichází v úvahu, a přesto si chcete čas od času vychutnat relaxaci ve vaně plné pěny, toto může být řešení. V kombinaci se sprchovou zástěnou se jedná o kompromis mezi vanou a sprchovým koutem, který vám dá možnost volby i v tak malém prostoru, kde byste to nečekali.
Vana měří na délku pouhých 120 cm, avšak díky kolmým stěnám a úzkému rámu je vnitřní prostor překvapivě velký (GUSTAVSBERG).

Vana LOGIC 120 5.798,- Kč (bez DPH)
Vanová zástěna LOGIC VZ 70 6.302,- Kč (bez DPH)

Vana LOGIC OFFSET je speciálně navržena pro malé koupelny. Její tvar nabízí velmi pohodlné koupání i přes to, že vana na délku měří 160, nebo dokonce pouze 150 centimetrů (dle typu). Je toho dosaženo netradičním šikmým umístěním vnitřního prostoru vany a jejími kolmými stěnami. Širší okraj vany na vnější straně umožňuje pohodlné sezení.

To ocení například ti, co mají bezprostředně vedle vany umyvadlo a rádi se posadí třeba během čištění zubů. Sezení na okraji vany však přijde vhod třeba i během koupání malých dětí. K sezení je uzpůsoben také zadní roh vany. Pro pohodlné koupání je prostor pod hlavou vytvarován do Ergonomické Logic vlny. Vanový prostor je na jedné straně o něco rozšířen, aby vana nabídla co největší pohodlí i při sprchování. Vnější tvar vany je přizpůsoben umístění pračky. Rovná hrana o délce 65 cm umožní postavit přímo vedle vany pračku jakékoliv velikosti, a to z obou stran dle dispozice koupelny.

Vanu je možné doplnit i speciální zástěnou pro sprchování. Pevná část zástěny přesně pasuje na rovnou hranu vany, otočná část umožní pohodlný vstup do vany a při sprchování ji můžete otočit do pravého úhlu a vytvořit tak praktický sprchovací kout. (GUSTAVSBERG)


Vana LOGIC OFFSET 150 8.319,- Kč (bez DPH)
Vana LOGIC OFFSET 160 8.824,- Kč (bez DPH)
Vanová zástěna LOGIC VZ 100 8.319,- Kč (bez DPH)


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek