Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Novinka na trhu - koupelny ze Švédska
spoluprace

Novinka na trhu - koupelny ze Švédska

Již velmi dlouho používané sousloví „švédská kvalita“ bylo u nás doposud spojováno zejména s automobilovým průmyslem, s ocelí a samozřejmě také s nábytkem. Nyní se výčet velkých švédských společností na českém trhu rozroste ještě o jedno jméno, a to o společnost Gustavsberg, zabývající se koupelnami a sanitární keramikou.


Vstup značky GUSTAVSBERG na český trh, načasovaný na Brněnský stavební veletrh na konci dubna, přináší do oblasti koupelen a sanitární keramiky mnoho nového. Značka Gustavsberg, i přes svou bohatou historii sahající až do roku 1640, je značkou moderní, značkou vytvářející nové trendy a pružně reagující na potřeby moderní doby.

V souladu s touto filozofií, a samozřejmě i díky skandinávskému původu, je jedním z jejích hlavních témat ekologie. Výroba sanitární keramiky Gustavsberg probíhá dle nejpřísnějších požadavků na ochranu životního prostředí. Díky tomu byla společnost i oceněna certifikátem ISO 14001 a v listopadu loňského roku dokonce získala v Lisabonu cenu EMAS za rozsáhlou a dlouhodobou práci na zlepšení životního prostředí.

Další specifickou vlastností sanitární keramiky Gustavsberg je moderní a praktický design spojený s použitím glazovaného porcelánu té nejvyšší kvality, při jehož výrobě se kombinují nejmodernější metody s tradicí a bohatými zkušenostmi značky.

Na český trh značka navíc přináší další nový trend – zaměření na malé prostory. Část produkce této značky se věnuje výhradně malým koupelnám a zejména pak koupelnám v panelových domech. Pro potřeby těchto koupelen jsou přizpůsobeny rozměry i originální a nápadité tvary sanitární keramiky Gustavsberg tak, že i z malého prostoru je možné udělat velice příjemnou a zároveň maximálně praktickou moderní koupelnu.

Vstup značky Gustavsberg na český trh tedy přináší moderní trendy, ekologické myšlení, špičkový design kombinovaný s nejvyšší kvalitou a v neposlední řadě i originální a praktická prostorová řešení.

Vlastníkem švédské značky Gustavsberg je od roku 2000 německá společnost Villeroy&Boch.

 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek