Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Jack Nicholson postrádá ve filmech zralý sex
spoluprace

Jack Nicholson postrádá ve filmech zralý sex

Obdivujete mužnou sílu charismatického Jacka Nicholsona, která se nevytratila ani v jeho sedmdesáti letech?
Jack Nicholson je znám svou vitalitou a nijak se netají svými četnými sexuálními úlety a rozmanitými choutkami.

Britskému listu The Guardian se svěřil mimo jiné i s tím, že se rád oddává sexu ve třech. V tomto případě se ale vždy pojistí Viagrou, která mu přináší jistotu kvalitní erekce.

Podle svých slov měl více než dva tisíce milenek, každoročně poznává desítky nových žen, modrá pilulka mu ale pomáhá jen v případě, že chce trávit večer ve společnosti více milenek. Do manželství vstoupil Nicholson pouze jednou s herečkou Sandrou Knightovou, se kterou nevydržel déle než šest let.

Jack Nicholson postrádá ve filmech zralý sexPodle Jacka Nicholsona se na filmovém plátně objevuje velmi málo sexu ve vztahu lidí středního a vyššího věku. Sám narazil na problém při natáčení svého zatím posledního snímku „Než si pro nás přijde“. Přál si, aby režisér více rozvedl sexuální život a důležité momenty jeho role, velkého donchuana a svůdce žen. Jack Nicholson si stěžuje, že je ve filmu vždy jen náznak intimní chvilky, milostné radovánky hlavní postavy jsou ale nahrazeny vzduchoprázdnem.Ke zdravému stáří patří i uspokojivý sexuální život (Komentář odborníka)


Moje babička občas rezignovaně říkala „mladost-radost, stáří – jen když větry jdou“. Bohužel mythus o tom, že sex jaksi patří (jen) k mládí, je u některých lidí hodně zakořeněn. A tak, když režisér nechce „narazit“, sex pouze naznačí a to nejlépe jen u mladých lidí. Zvláště ve Spojených státech, kde je lid značně prudérní, se asi otevřenosti v na plátně jen tak nedočkají.
Přesto ale je čím dál více lidí starších, kteří rádi a úspěšně „sexují“. Jack Nicholson budiž toho zářným příkladem. O tom, že střídá rád a často partnerky, se celkem ví. A že potřebuje občas Viagru není divu – uspokojit dvě ženy přece jen dá víc práce než uspokojit jednu. Ostatně tento lék za 10 let své existence (ano, to to letí, už je na trhu 10. rok!) už pomohl ledaskomu a prokázal svou bezpečnost.

To, zda ve vyšším věku lidé sex provozují, záleží nejvíce na jejich zdraví, na tom, zda trpí nějakými vážnějšími nemocemi či problémy nebo ne. Je-li jejich zdraví uspokojivé, bývá takový i jejich sex.

Můj nejstarší pacient, který si chodí občas pro „tu pilulku“, je ročník 1919. Přeji mu, ale nejen jemu, ať se mu dál daří.

Autor komentáře: MUDr. Ondřej Trojan
Zdroj: www.sexualne.cz


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek