Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Jan Révai líbánky nechá až na zimu
Plus

Jan Révai líbánky nechá až na zimu

Jan Révai se 20.července oženil v Řitce se svojí přítelkyní Danielou. Svatba se mu dle jeho slov vydařila a patřila k nejzodpovědnějším a nejkrásnějším činům v jeho životě.


„Líbánkovou dovolenou“ si ale novomanželé nechají až na zimu. „V srpnu budu hrát na Pražském hradě v letních Shakespearovských slavnostech v Othellovi a pak už budou pomalu následovat oprašovačky her v divadle Pod Palmovkou a přípravy na novou sezónu,“ poodhalil své záměry Révai, který také prozradil, že se už moc těší na nějakého toho potomka. Kdy o rozšíření rodiny uvažuje však nechává zahaleno tajemstvím. Na otázku, zda má jako budoucí otec obavu o osud naší planety, odpověděl agentuře Plus: „Nevím, jestli se to dá nazvat obavou, spíš si tak nějak myslím, že se vše opakuje. Lidi se všeobecně neponaučují ze svých chyb. Stále se někde válčí a přitom paralelně probíhají Miss World. Jsou oblasti, kterým už pomalu není pomoci.
Díky lidské chamtivosti a touze po větším majetku zapomínáme na to, co nám příroda nabízí, dává. Samozřejmě, že vyžaduje jako rovnováhu určitou péči a symbiózu. Jo, pokrok je pokrok, ale někdy asi i na úkor dalších generací. Ale ona příroda si s tím sama poradí. Jen jestli si budeme umět poradit i my?
 
 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek