Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Markéta Hrubešová: Svatba už klepe na dveře!
Plus

Markéta Hrubešová: Svatba už klepe na dveře!

Letošní léto se se svatbami slavných osobností doslova roztrhl pytel. Další pár, který si řekne během následujících týdnů "ano", budou herečka Markéta Hrubešová (35) a fotograf David Kraus.


"Můžu potvrdit, že svatba už klepe na dveře," smála se šťastná Markéta, která se svým snoubencem už půldruhého roku vychovává dceru Christel. "Čekali jsme, aby si svatbu užila i ona," přiznali.
Hvězda televizního seriálu Ulice už má vybrané svatební šaty, stejně jako její dcera. Ta bude mít speciální mini verzi. "Už běhá, tak nám může jít za družičku," usmáli se rodiče.
Veselka byla původně plánovaná jen pro úzký okruh přátel, ale s blížícím se termínem slavnostní události se prý seznam hostů rychle zvětšuje. "Bude to party století," slíbili si Markéta s Davidem.
Hrubešová bude po svatbě nosit příjmení po svém muži. Využila však možnost nepřechýlit je do ženského rodu. Jmenovat se bude moderně - Markéta Kraus.

Nedávno se již vzali Lucie Alexová (27) a Stanislav Brunclík (34) z Televize Nova, na červenec obřad plánuje frontman kapely Monkey Business Matěj Ruppert (29). Veselku v nejbližších týdnech chystají také moderátor Leoš Mareš (31) se snoubenkou Monikou (32), moderátorka Laďka Něrgešová (31) s přítelem, novinářem Jaroslavem Pleslem, a v neposlední řadě se bude vdávat moderátorka Óčka Kateřina Kristelová (26).
A aby toho nebylo málo, své zasnoubení ohlásil hokejista Patrik Eliáš (31), který požádal o ruku rosničku TV Prima Petru Volákovou (29).

 


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek