Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

Vaše příběhy: Nejhezčí den v mém životě: S V A T B A
spoluprace

Vaše příběhy:  Nejhezčí den v mém životě: S V A T B A

Už jako malá holčička jsem se těšila až jednou přijede ten můj princ na bílém koni a v kostele nebo na jiném překrásném místě si řekneme své ANO. Ale život není pohádka, ale jen život.

Přeci jenom jsem se svého prince po 22 letech dočkala.
Nepřijel sice na koni, ale autobusem na jednu akci mnou pořádanou na naší chatě, ale už při prvním pohledu na něj, jsem věděla, že je to ON.
Po roce mě požádal o ruku, sice zvláštním způsobem-dal mi prstýnek a řekl, že se mne jednou zeptá na to, co chci slyšet. Na Silvestra roku 2003 jsem to už nevydržela a všem jsem oznámila, že se letos vdávám a jestli si můj drahý snoubenec nepospíší tak mě je to jedno, ale já se letos vdávám.
Můj drahý má totiž na vše čas a i přesto,že spolu již přes rok bydlíme, tak k oné větě, kterou chci slyšet se jaksi ještě nedostal. No tak jsem ho musela trošku popostrčit.

Po dlouhých přípravách nastal den D 11.9.2004 Ráno bylo zmatené, ke kadeřnici i ke kosmetičce jsem zapomněla vzít výslužky,takže jsme se musely se sestrou vracet domů. Ale musím říct, že kosmetičce i kadeřnici se práce povedla a mě to slušelo, těšila jsem se jak budu středem pozornosti. Poté jsem se oblékala u kamarádky a u mých rodičů na mě již čekala celá rodina i s mým nastávajícím.

Na radnici jsme se dostavili včas, ale nevěděli jsme kam máme jít, naštěstí odcházela předcházející svatba a tak jsme šli místo nich. Oddával nás starost našeho města a také můj bývalý učitel ze základní školy. Mě nervozitou natekly prsty tak, že prstýnek šel jen do půlky prstu a pak starosta musel upozornit ženicha slovy JEŠTĚ KOUSEK, aby mi jej navlékl dál, jenže to nešlo,tak jsem si jej tam musela ne navléknout ale narvat sama.

Po obřadě následovalo focení,oběd a uneseni nevěsty. Vše bylo strašně moc fajn, hostina se vyvedla, nikdo se neopil, nikdo nedělal ostudu, jen děda byl smutný a zdůvodňoval to tím, že svatba je pohřeb svobody. Moje svatba byla nádherná a budu na ni vzpomínat jako na nejhezčí den v mém, teď už našem životě. Všem přeji, aby se jim takový den splnil také.

Autorka: mrnousek
 

Pošlete nám  také svůj příběh: redakce@pritelkyne.cz


 

   

    Související odkazy

    MožnostiTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek