Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

KVĚTINOVÝ HOROSKOP
Vyberte si své znamení a zjistěte, která květina k němu patří. Jaký je profil vašeho partnera? Jaký dárek mu udělá radost? Všechna znamení...
 

Beran

Blíženci

Býk

Kozoroh

Vodnář

Ryby

Lev

Panna

Střelec

Váhy

Štír

RakDovolená a cestování

Grilujte originálně - na kokosu

Grilování s vůní exotiky si mohou Češi užívat již druhým rokem díky prémiovým kokosovým grilovacím briketám KOBRI. Po loňském úspěchu, který brikety vyvolaly po vstupu na český trh, přechází distributor z „testovacího“ do „ostrého“ prodeje. Prvním obchodním řetězcem, který KOBRI v ČR nabízí, se stal Globus.

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Střídavá péče o dítě je jen pro ukázněné rodiče

Na faktu, že nejdůležitějšími osobami pro dítě a jeho zdravý vývoj jsou rodiče, se jistě shodneme téměř všichni. Také většina z nás uzná, že rozvod je pro dítě náročnou situací a i po něm potřebuje oba rodiče.

Zobrazit celý článek
 
Fashion

Ženám sluší diamantové šperky, pánům diamantové hodinky!

Diamant byl odjakživa považován za nejlepšího přítele ženy. Pro pány zase znamenal úspěch a díky tomu jim u nohou seděly desítky žen.

Zobrazit celý článek
 
Recepty slané

Brambory s petrželkou a šunkou

Přísady:
250 g brambor, 1 vrchovatá PL pšeničné mouky, 1 cibule, 125 ml mléka 1,5 % tuku, 125 ml vody, muškátový oříšek, sůl, pepř, zeleninový vývar v prášku, cca ½ svazku čerstvé petrželky, 60 g šunky bez tučného okraje

Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

Nemohu otěhotnět a nesnáším děti druhých...

Moc si přejete miminko, a ono ne a ne přijít… Začínáte mít pocity viny, když odmítáte návštěvy kamarádek, které už potomka mají. Není to nic divného, krůček po krůčku se s těmito stavy lze vyrovnat. Poradíme vám, jak na to.

Zobrazit celý článek
 
Beauty

Splněný sen o krásných vlasech

Catherine Zeta-Jones, Jennifer Lopez, Reese Witherspoon, Christina Aguilera, Ritchie Sambora... To je jen letmý pohled do seznamu hvězd světového showbyznysu, jejichž vzhled korunuje záplava hustých, krásných vlasů, kterým k dokonalosti pomohla metoda Hairdreams.

Zobrazit celý článek
 
Cvičení

Cvičením proti rakovině střev

Cvičení je všeobecně považováno za zbraň proti všem potížím lidského těla. Nyní se ukazuje, že pro pacienty s rakovinou to platí dvojnásob! Onkologové po celém světě doporučují svým pacientům přiměřenou sportovní zátěž.

Zobrazit celý článek
 
Cvičení

Jak cvičit doma pilates?


Pilates je velmi populární cvičení, protože je účinné a a příjemně se cvičí. Pokud jste se rozhodla cvičit jej doma, přečtěte si následující rady a doporučení, jak na to.


Zobrazit celý článek
 
Na slovíčko

Jak zatočit s trémou?

Přestože některé z nás dokáže vyburcovat k mnohem kvalitnější práci a lepším výsledkům, je celá řada těch, kterým umí velice znepříjemnit život. Setkat se s ní může úplně každý, a to již v útlém dětství. Těm, kteří se s ní neustále trápí, nezbývá nic jiného než začít proti ní bojovat. O čem je ale vlastně řeč? No přece o trémě.

Zobrazit celý článek
 
Diety

IN je snídat zdravě! Ale co?

Dopřejte si zdravé ráno a celý den pak buďte naplněni energií. Vydatná snídaně by měla být součástí zdravého životního stylu, ale současný trend stále rychlejšího světa způsobuje, že snídat zapomínáme nebo nestíháme.

Zobrazit celý článek
 
2082 článků (209 stránek, 10 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:


 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek