Přítelkyně.cz - úvodní strana
Diety
Beauty
Cvičení
Fashion
Miminka a děti
Těhotenství
Zdraví
Bylinky
Mazlíčci
Pěstujeme
Recepty sladké
Recepty slané
Bydlení a interiér
Cestování
Kreativní okénko
Vánoční recepty
Finance
Promi-news
Ze společnosti
Horoskopy
Na slovíčko
Svatba
Vztahy a Erotika
Kamasutra polohy
Kurzovní lístek
Biorytmy
Čínský horoskop
Magie
Počítadlo života
Fóra a diskuze
Venive.cz
 

    SUPER NABÍDKY

    V jaké poloze s partnerem spíte?

    Zábava

    Články

  

KVĚTINOVÝ HOROSKOP
Vyberte si své znamení a zjistěte, která květina k němu patří. Jaký je profil vašeho partnera? Jaký dárek mu udělá radost? Všechna znamení...
 

Beran

Blíženci

Býk

Kozoroh

Vodnář

Ryby

Lev

Panna

Střelec

Váhy

Štír

RakTěhotenství

Devět otázek, na které byste se ohledně umělého oplodnění měla zeptat

Komunikace s lékařem by měla být pro každou ženu, která má problémy s otěhotněním, velmi důležitá. Jedině položením správných otázek můžete získat ty správné odpovědi.

Zobrazit celý článek
 
Finance

Souboj "skrblíků" aneb šetří víc muži nebo ženy?

Muži myslí na zadní vrátka více než ženy. Alespoň to dokázal nedávno provedený výzkum. Podle něho jsou totiž muži spořivější než ženy. Nevěříte? Nelze se divit, vždyť jsme všichni vyrostli s představou, že každá správná žena má být dobrá hospodyňka, která i pro pírko přes plot skočí.

Zobrazit celý článek
 
Diety

10 mýtů o tloustnutí

Kdo z nás by nechtěl mít ideální postavu? Bohužel ne všichni vypadáme jako modelky a modelové z přehlídkových mol. Na podzim a zvláště pak v zimě o Vánocích si můžeme dopřát nějakou tu pochoutku navíc – možná právě s vědomím toho, že se nebudeme odhalovat do plavek.

Zobrazit celý článek
 
Promi NEWS, filmové recenze

Podzimní Vivaldianno Tour 2010 – hudba plná barev a emocí

Houslový virtuos Jaroslav Svěcený a rockový klavírista a autor projektu Michal Dvořák si dál hrají s klasiky a proměňují své hudební sny v realitu ještě odvážněji! Po multiplatinovém CD, vyprodaném koncertním turné a zdařilém DVD Vivaldianno přicházejí s pokračováním mimořádně úspěšného projektu.

Zobrazit celý článek
 
Cvičení

Squash na tukové polštářky


Nedávno jsem objevila nový sport. Sice existuje už dlouho, ale já ani moje kamarádky jsme o sqashi skoro nic nevěděly, a tak je to pro mě objev. Zašla jsem se svým novým přítelem na nový kurt na Strahově ;)Zobrazit celý článek
 
Miminka a děti

I vaše dítě si zaslouží kvalitní obuv

V dnešní době si čím dál více lidí žádá pro sebe jen to nejlepší. Chceme se cítit dobře, komfortně a zpříjemnit si tak svůj všední den. Proč totéž nedopřát i svému dítěti? Správná obuv, která nejen, že neškodí našim chodidlům, ale naopak jim prospívá, by měla mít své místo v botníku každé rodiny.

Zobrazit celý článek
 
Těhotenství

O léčbě neplodnosti bez pověr a mýtů

Neplodnost opravdu patří mezi nemoci, stejně jako například cukrovka, astma či rakovina. Ve většině případů také platí, že pacient si toto onemocnění nezpůsobil a obvykle nesouvisí s jeho sexuálním chováním.

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

Máte nemocné srdce? Choďte na houby a jezte je!

Fyzická nečinnost je hlavním rizikovým faktorem pro rozvoj srdečních onemocnění. Pravidelné cvičení zvyšuje vaši fitness úroveň, a hraje tak primární i sekundární roli v prevenci kardiovaskulárních onemocnění. Dokonce mírně intenzivní fyzická aktivita, jako je svěží chůze, je vašemu srdci prospěšná.

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

Desatero zásad, jak se vyhnout chřipce

Příznaky chřipky na sobě někdy pocítil snad každý: horečka, bolesti hlavy a svalů a celková slabost. Není divu, chřipka neboli influenza postihuje zejména v podzimním období značnou část populace. „Nepleťte si však chřipku s nachlazením, tu opravdovou zkrátka nepřechodíte, udeří bez varování a počátečních příznaků a skolí vás znenadání tak,

Zobrazit celý článek
 
Zdraví

Zácpa může pořádně znepříjemnit život

Zácpa, nadýmání, bolesti břicha, křeče. Nejraději bychom se neviděli a mezi lidi se nám už vůbec nechce. Netřeba ale zoufat. Především je důležité zjistit příčinu zácpy a pak najít to nejvhodnější řešení. Ne vždy musí být až tak složité.

Zobrazit celý článek
 
2082 článků (209 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:


 

    Reklama

    Profily jednotilých znamení

    Na slovíčko...

    Odebírání zpráv

    Vyhledat na Přítelkyně.czTIP: Dámské spodní prádlo Luxusní spodní prádlo I Vánoce - 2016 - tipy na vánoční dárky I Svatební spodní prádlo I Zbytky látek na patchwork

Přítelkyně.cz časopis pro ženy 2004 - 2016, ISSN 1214-7133 - Všechna práva vyhrazena

 
O násKuchařka | Poradny | Kamasutra-sexuální polohy |  Miminko | Vánoce 2016 - recepty | Venive.cz | Zbytky látek